Skocz do zawartości

Maciek.

Gracz
  • Postów

    195
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Maciek.

  1. Licytacja niech będzie do 03.05.2021, jeśli cena mnie nie zadowoli to zostawię posesje dla swojej organizacji.
  2. Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 353 Cena za dobę: 180 Lokalizacja: Marina Los Santos Cena: Licytacja od 20.000 PLN. SS’y: Coś od siebie: Posesja idealna dla początkującej organizacji bądź dla osoby, która posiada kolekcję pojazdów gdyż tych tutaj się zmieści bardzo dużo.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. 30k - wycofuje jednak ten domek jest za mały
  6. Nazwa nieruchomości: ObojętnaLokalizacja: ObojętnaCena: do 100.000 PLNCoś od siebie: Jedyne wymaganiem jest to że ma pomieścić dużą ilość pojazdów (więcej niż 10-15 aut)
  7. Model: ReeferID: 57430Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 24.7kmDodatki: brakCena: 60k Coś od siebie: Bardzo przyjemny kuter rybacki, jeśli cena mnie nie zadowoli to pojazdu nie sprzedam.SS’y:
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Można zamknąć znalazłem tanio domki poniżej 2k za sztuke z dużą ilością miejsca na auta.
  10. Nazwa nieruchomości: Domek, Przyczepa, Melina itd.Lokalizacja: ObojętneCena: do 20.000 plnCoś od siebie: Może to być kilka domków albo jeden domek z podwórkiem na kilka pojazdów
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Oskarżony zostaje ukarany, W najbliższym czasie pojawi się odpowiednie ogłoszenie. W temacie:
  13. Oskarżony zostaje ukarany, W najbliższym czasie pojawi się odpowiednie ogłoszenie. W temacie:
  14. 8k Wycofuję, pomyliłem miejscowości myślałem o AP...
  15. Wszystko się zgadza, @BlueR. opuścił struktury frakcji na konkurencyjnym serwerze przed dołączeniem do frakcji na 4Life. Również jeśli @D@mian miałby jakieś zastrzeżenia co do swojego wydalenia ma prawo do napisania samodzielnie skargi na zarząd frakcji SAPD. Skargę zamykam, skoro została rozstrzygnięta.
  16. Nick: Maciek. Kanał: Prywatny Nazwa kanału: KFC u Macka Kiedy ostatnio był używany: wczoraj Jak często kanał jest używany: Kilka razy w tygodniu, ostatnio bardzo często. Czy kanał ma zostać usunięty?: NIE (Na wersji mobilnej forum nie mogłem znaleźć przekreślenia)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin