Jedyny błąd, który widze z swojej strony to to że próbowałem ciebie zablokować przed tym abyś się nie odwrócił na koła (gdzie już sama ta twoja próba obrócenia się na koła pojazdem była już złamaniem zasad RP w pościgu i jak widać na nagraniu to żadnego zderzenia z obiektami nie odgrywałeś co też jest łamaniem zasad RP )
A jeśli chodzi o to skąd ja wiedziałem gdzie jesteś? To nic trudnego od magazynu prowadziłem za tobą pościg pieszy, wskoczyłeś do wody i dalej ciebie widziałem, nie wskoczyłem za tobą do wody tylko biegłem brzegiem jeśli masz jakieś zastrzeżenia do tego że mogłem użyć komend administracyjnych do pomocy to możesz na mnie napisać skargę w dziale administracji ale nic ona nie wniesie bo nie używam podczas pościgu komend, które mogą mi ułatwić pościg gdyż jest to złamanie zasad w administracji. Z paralizatora trafiłem ciebie z normalnej odległości. A wpis to już nie moja sprawa ani Kellego ponieważ pochodzi on z dnia 23.06.2020 a pościg był 25.06.2020. I jeśli piszesz że odsiedziałeś ten wpis to napisz skargę na funkcjonariusza, który wsadził ciebie za ten wpis i go nie usunął.
Jeśli chodzi o podliczenie ciebie to miał się tym zająć @Kelly