Skocz do zawartości

Maciek.

Gracz
  • Postów

    195
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Maciek.

  1. To tak dobrze wiesz jakie zasady panują w frakcji i dobrze wiesz że jeśli zostaniesz zabity przez kogoś gdy jesteś na tazerze idziesz do aresztu(w tamtym momencie byłeś jeszcze w frakcji jak została wprowadzona ta zasada) a tym samym wsadzając ciebie do aresztu wykonałem rozkaz @StivGamer. Tyle z mojej strony.
  2. Dobra to o tą sytuacje chodzi jeśli chodzi o pierwszy screen to widocznie przy 120 wyrzuciło mnie z pasa ewentualnie z innego powodu zjechałem na przeciwny pas tutaj nie obronie się bo sam nie pamiętam. A drugi screen wyprzedzałem lawete SARA ale stwierdziłem że skoro mogę skręcić już na plac to skręciłem na plac. I podkreślam jechałem 120km/h
  3. Wniosek zostaje odrzucony ze względu na niespełnienie warunku dotyczącego okresu czasu po jakim można apelować o zdjęcie z czarnej listy.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nazwa nieruchomości: Leśniczówka ID nieruchomości: 134 Cena za dobę: 216 Lokalizacja: Mount Chilliad Cena: Oferty SS’y: Coś od siebie: Bardzo fajny domek, pomieści się tutaj dużo pojazdów, blisko do kopalni. Opłacony do stycznia 2021 roku
  6. Postąpiłem uczciwie według mnie i dla twojej wiadomości Stallion otrzymał za całokształt wszystkiego co robił prawko na 7 dni. Twoje postepowanie wyglądało na celowe dlatego wracając do twojej kary otrzymałeś prawko na 4 dni.
  7. @.DonMefedron. jeśli chodzi o moje cofnięcie to uderzył we mnie stallion co może potwierdzić funkcjonariusz @Moszu. Co do jednego to muszę się przyznać to błędu ż tym mianowicie że zatrzymanie było przeprowadzone na wzniesieniu. W tamtym momencie byłem zajęty bardziej obserwacją tego co się dzieje i nie zauważyłem twojego pytania. (Jeśli chodzi o karę, którą otrzymałeś to zawsze możesz napisać apelacje)
  8. Nie mam obowiązku noszenia munduru poruszając się jednostką nieoznakowaną.
  9. Jedyny błąd, który widze z swojej strony to to że próbowałem ciebie zablokować przed tym abyś się nie odwrócił na koła (gdzie już sama ta twoja próba obrócenia się na koła pojazdem była już złamaniem zasad RP w pościgu i jak widać na nagraniu to żadnego zderzenia z obiektami nie odgrywałeś co też jest łamaniem zasad RP ) A jeśli chodzi o to skąd ja wiedziałem gdzie jesteś? To nic trudnego od magazynu prowadziłem za tobą pościg pieszy, wskoczyłeś do wody i dalej ciebie widziałem, nie wskoczyłem za tobą do wody tylko biegłem brzegiem jeśli masz jakieś zastrzeżenia do tego że mogłem użyć komend administracyjnych do pomocy to możesz na mnie napisać skargę w dziale administracji ale nic ona nie wniesie bo nie używam podczas pościgu komend, które mogą mi ułatwić pościg gdyż jest to złamanie zasad w administracji. Z paralizatora trafiłem ciebie z normalnej odległości. A wpis to już nie moja sprawa ani Kellego ponieważ pochodzi on z dnia 23.06.2020 a pościg był 25.06.2020. I jeśli piszesz że odsiedziałeś ten wpis to napisz skargę na funkcjonariusza, który wsadził ciebie za ten wpis i go nie usunął. Jeśli chodzi o podliczenie ciebie to miał się tym zająć @Kelly
  10. Twój Nick: Maciek.Nazwa Kanału: KFC u MackaCzy kanał ma zostać usunięty?: Nie.
  11. Nick z serwera: Maciek. Nick używany na Mumble: Maciek Ilość godzin przegranych na serwerze: 994 Czy posiadałeś już kanał?: nie Nazwa kanału: KFC u Macka Nazwa podkanałów: - Kuchnia Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: tak Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: tak Coś od siebie: Przydałby się kanał do rozmów z innymi prywatnie.
  12. Z nudów powróciłem do pracy w map edytorze. Dzisiaj chciałbym wam przedstawić osiedle koło ronda w Las Venturas, znajduje się tutaj jeden duży blok mieszkalny i kilka domków oraz stacja benzynowa i sklepy.
  13. Model: Burrito Electric ID: 37311 Pojemność silnika: 1.8 + silnik elektryczny 112.5kW Przebieg pojazdu: 8234,4km Dodatki: felgi (1076), tablica rejestracyjna (ELEKTRYK), podświetlenie licznika (███), przyciemniane szyby 40%, dodatkowy kluczCena: Oferty od 100k Coś od siebie: Bardzo przyjemne auto w prowadzeniu. SS’y: dodam później
  14. 21.03.2020 @*nexon* zostaje umieszczony na Czarnej Liście KSF z powodu szkodliwego działania na rzecz frakcji SARA.
  15. Ja jeszcze jedną rzecz dopowiem. Twoje zachowanie na strefie DM cały czas pokazywało jedno że jesteś dla nas zagrożeniem. Dlaczego biegałeś z nożem za funkcjonariuszami? Dlaczego znajdowałeś się na strefie DM podczas akcji SAPD? Dlaczego strzelałeś gdy w pobliżu było SAPD?
  16. Sergeant II Maciek. W stronę FBI Trucka padły strzały od strony w której przebywałeś. Jeśli chodzi o to co robiłeś to też pozwalało nam sądzić że są to ty jesteś osobą winną.
  17. Maciek.

    d0naciak Map&Project

    Ładne prace, tylko według mnie na tym osiedlu za gęsto są postawione słupki.
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Skarga została napisana w nieodpowiednim dziale. Jeśli chodzi o twoją sytuacje to powinna być to skarga napisana na pracownika frakcji SARA w tym dziale: https://mta4life.pl/forums/forum/467-skargi-na-pracowników/
  20. Powiem Ci tyle nie ważne czy to był miss click czy nie. Strzeliłeś to strzeliłeś, jako SAPD nie musimy w każde twoje słowo wierzyć bo równie dobrze możesz nas okłamywać. Ostrzelałeś mnie to przekazałęm o tym informacje innym oficerom SAPD będącym na DM.
  21. Witam, Sergeant II Maciek. Kubsonek dostał ode mnie informacje że mnie ostrzelałeś bo i tak było. To że po ostrzelaniu mnie na DM napisałeś sorry to nic nie zmienia. Przypomnij sobie FBI Trucka na DM.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin