-
Postów
195 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Maciek.
- Poprzednia
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- Dalej
-
Strona 8 z 9
-
Witam, Sergeant II Maciek. Wypowiem się w tej skardze ze względu na to iż dowodziłem jednostką SWAT podczas akcji, gdzie ciebie zatrzymaliśmy. Zostały zarządzone poszukiwania twojego pojazdu jakim jest czarny bullet wraz z zółtym paskiem zastowaliśmy tutaj jak już wspomniał Tiamo kod 100. Jeden z funkcjonariuszy znalazł twój pojazd na kopalni gdzie natychmiastowo po stwierdzeniu faktu iż jest to twój pojazd skierowaliśmy tam wszystkie jednostki biorące udział w pościgu i zaczęliśmy przeczesywać teren, poczynając od terenu kopalni na zewnątrz jak i później wewnątrz. Po stwierdzeniu faktu że tam się znajdujesz aresztowaliśmy ciebie. Jeśli chodzi o to że było "po pościgu" to nie możesz tego stwierdzić ponieważ pościg nie musi zostać zakończony po tym jak ciebie zgubimy bo tak jak wyżej wspomnieliśmy istnieje takie coś jak kod 100. I jestem w 100% pewny że to nie było jak to wspomniałeś 15-20 minut po tym jak ciebie zgubiliśmy tylko krótszy czas. A i wspominając to "odrazu szli w moją stronę", nie zgodzę się z tym faktem przebiegliśmy całą kopalnie i dopiero na sam koniec jak już mieliśmy wychodzić zostałeś zauważony.
-
Skarga na Maciek. Oskarżony przez blazejos16
Maciek. odpowiedział(a) na blazejos16 temat w Archiwum skarg
Nie widziałem wiadomości po za tym kto ci pozwolił na wypowiedź tutaj? -
Skarga na Maciek. Oskarżony przez blazejos16
Maciek. odpowiedział(a) na blazejos16 temat w Archiwum skarg
https://imgur.com/vzFAeib Proszę jeszcze zobaczyć co gracz który mnie oskarża napisał w skardze która napisałem na gracza o nicku podobnym do mojego. Oskarżyciel zgaduje że będzie teraz mnie prowokował abym coś zrobił lub napisał źle. I czy taka osoba zasłużyła na taryfę ulgową względem tego żeby dać mu szansę aby przyjął mandat po tym jak podjalem decyzję że pójdzie do aresztu? Plus zobaczyłem twoje kary i zauważyłem że od 12 stycznia miałeś zabrane około 5-6 razy prawo jazdy za odwalanie, w tym wypadku także widzę że to twoje "nie widziałem" było celowo byle tylko wszystko przedłużyć. -
Skarga na Maciek. Oskarżony przez blazejos16
Maciek. odpowiedział(a) na blazejos16 temat w Archiwum skarg
Widzę już brak logicznych argumentów z twojej strony. Proszę pokaż mi jakie logi ukrywam z chęcią się dowiem co tam "ukryłem" -
Skarga na Maciek. Oskarżony przez blazejos16
Maciek. odpowiedział(a) na blazejos16 temat w Archiwum skarg
Po pierwsze gdybym nie był w osobą stanowczą to bym się nie nadawał do tej frakcji. Po drugie przypomnij sobie jak odwalałeś podczas pościgu i dla osoby w typie "odwalacza" mam iść na rękę? Dałem ci czas na podjęcie decyzji zmarnowałeś go to twoja wina. Jeśli w przeciągu 3 minut od rozpoczęcia pościgu udzieliłem zgody na używanie wszelkich możliwych środków typu kolczatki, ostrzał czy blokady drogowe tzn. że naprawdę twoja jazda to już było typowe odwalanie przez ciebie minimum 5 osób zapewne ucierpiało z tego co widziałem. Gdybyś normalnie uciekał a nie taranował wszystko i podczas zatrzymania gdybyś nie był arogancki to bym jeszcze się zgodził na mandat dla ciebie tuż po tym jak podjalem decyzję o areszcie dla ciebie, ale niestety to co robiłeś nie pozwalało dla mnie na taryfę ulgową dla ciebie. -
Skarga na Maciek. Oskarżony przez blazejos16
Maciek. odpowiedział(a) na blazejos16 temat w Archiwum skarg
To jest tylko i wyłącznie twoja wina że jesteś w więzieniu i ciesz się że tylko taką karę otrzymałeś bo równie dobrze to wszystko co robiłeś jak taranowales innych, skakałeś kwalifikowało się pod zabranie prawa jazdy jakby jakiś członek administracji chciał ci zabrać. Nie jeden gracz przez ciebie miał zniszczony samochód. Dobra bo schodzę z tematu. Ja do żadnej winy się nie poczuwam postąpiłem wedle wszystkich zasad które panują w frakcji. Dałem ci czas na wybór nie wybrałeś to wybrałem za ciebie karę. I jeszcze twoje zachowanie i to jakim tonem pisałeś po aresztowaniu ciebie utwierdziło mnie w tym żeby nie dawać tobie taryfy ulgowej, gdzie taka potrafię często zastosować jeśli ktoś współpracuje i normalnym tonem pisze i co najważniejsze nie odwala tak żeby inni gracze na tym bardzo ucierpieli. Czekam na decyzję zarządu frakcji. -
Skarga na Maciek. Oskarżony przez blazejos16
Maciek. odpowiedział(a) na blazejos16 temat w Archiwum skarg
Witam, Sergeant II Maciek. Więc tak po pierwsze w skardze brak dowodów po drugie prosze bardzo logi: Przy tych logach oraz po tym jak wyglądał za tobą pościg mogę stwierdzić że jesteś typem tzw. "cwaniaka" staranuje kogoś, będę odwalał a nic mi nie mogą zrobić a następnie jak już ciebie zatrzymaliśmy udawałeś że nie widzisz kwoty mandatu oraz zacząłeś normalnie zgrywać cwaniaka. Jeszcze musze powiedzieć że podczas pościgu nie było z twojej strony żadnego RP tylko całkowite odwalanie, jazda na skróty, stunty i taranowanie wszystkiego co popadnie. No dobrze to teraz przejdźmy do dalszych logów które zaprezentują to jakim typem gracza jesteś: Podsumowanie zniewag rzuconych w stronę moją jak również w strone @Ferdel1111 I jeszcze na mnie skarge piszesz? Twoje zachowanie daje wiele do myślenia i to co pisaleś @blazejos16 Plus jeszcze to co napisałeś na Czatboxie na forum: -
4k
-
Bawiąc sie w Map Edytorze stworzyłem centrum szkoleniowe dla SAPD. Znajdują sie tam podstawowe miejsca takie jak: droga/skrzyżowania szkoleniowe; bank oraz sklep (mały fragment ala miasteczka), strzelnica. W centrum tym znajdują się miejsca dla 12 lawet i 2 radiowozów bądź 14 lawet a także dla 2 autobusów.
-
Model: obojętne Pojemność silnika: obojętne Przebieg pojazdu: obojętne Cena: obojętna Dodatki: obojętne Coś od siebie: Musi to być pojazd elektryczny, jak jakaś oferta mnie zainteresuje to się odezwę.
-
Nie lubię ja ktoś mi mówi że kłamie @Dazerek: [2020-01-02 20:49:10] [Output] : Nakazałeś zatrzymać się graczowi Dazerek notując u niego prędkość 0 km/h. Proszę o to dowód że nakazałem ci się zatrzymać i po chwili już ciebie nigdzie nie widziałem. Ale jak zauważyłem z innych logów to rzeczywiście nigdzie nie uciekłeś tylko byłeś gdzieś w pobliżu.
-
Witam, Sergeant I Maciek. Zostałem tutaj oznaczony więc wypowiem się. Potwierdzam że dostałem informację od @Magnum* że został zepchnięty do wody przez białego Ziona którego kierowcą był @Dazerek chciałbym jeszcze dodać że wyżej wymieniony Dazerek prawdopodobnie zrobił reconnect bądź użył TPEV po tzw. alcie. Gdy chciałem go zatrzymać za to co zrobił. Taka mała uwaga jeszcze dziwnym sposobem masz tylko te fragmenty gdzie jesteś niewinny niby ale dlaczego nie pokażesz tego co wcześniej się działo?
-
W poradniku tym dowiesz się w jaki sposób dla danej aplikacji ustawić inną kartę graficzną niż jest ustawiona domyślnie. Poradnik ten głownie dotyczy urządzeń przenośnych typu laptop które posiadają dwa układy graficzne na moim przykładzie będzie to układ graficzny Intel oraz Radeon. Nie zawsze system operacyjny, laptop sam zmienia kartę graficzną przez co możesz odczuwać spadek wydajności w grach w tym ścinki, "lagi" itd. Krok 1 Klikasz prawym przyciskiem na pulpit wybierasz opcję: USTAWIENIA EKRANU/DISPLAY SETTINGS Krok 2 Wyszukujesz oraz wybierasz opcje: USTAWIENIA GRAFIKI/ GRAPHICS SETTINGS Krok 3 Kliknij na: PRZEGLĄDAJ/BROWSE bądź na plusik następnie przejdź do lokalizacji w której znajduje się twoja gra i wybierz ikone odpowiadającą za grę (w wypadku MTA:SA musisz oprócz samego MTA:SA dodać jeszcze GTA:SA) Krok 4 Po dodaniu interesującej ciebie gry/aplikacji wyszukaj pod przyciskiem Browse/Przeglądaj bądź plusem i kliknij na nią Następnie wybierz: Ustawienia/Opcje/Options Krok 5 W okienku które wyskoczy wybierz: Wysoka wydajność/High performance Następnie wybierz Zapisz/Save Gotowe właśnie ustawiłeś dla danej gry inną kartę graficzną "tą lepszą" Poradnik by Maciek.
-
Chciałbym to zobaczyć w logach że rzeczywiście tak było. I wiadomość jaka otrzymałem o treści "xd" w monecie w którym byłem już w areszcie i wpisywałem PID, utwierdziła mnie tym bardziej w przekonaniu o tym że to był wykonany relog.
-
@Versi* (nie mogę usunąć oznaczenia Versiego pisząc z telefonu) Sprawdzenie czy wylogowales się było maksymalnie według mnie w przeciągu 5 minut od momentu w którym zauważyliśmy że znikłeś nam z radiowozu.
-
Proszę o pozwolenie na wypowiedź dla @Versi* on mi przekazał informacje że Rolnikk się wylogował i mogę go wsadzić do aresztu.
-
Skarga na Maciek. - oskarżony przez LilBilu
Maciek. odpowiedział(a) na bilu.klimatkartel temat w Archiwum skarg
Ja nie mam sobie nic do zarzucenia w tej sprawie. Gdybym afczyl to bym nawet nie zareagowal na Adika ktory sie pojawil kolo mnie. Zostawmy ta sprawe dla zarzadu frakcji. -
Skarga na Maciek. - oskarżony przez LilBilu
Maciek. odpowiedział(a) na bilu.klimatkartel temat w Archiwum skarg
Witam. Administrator pojawil sie przy mnie byl to @AdiK.. Rozumiem twoje zachowanie ze nie podobalo ci sie to ze nie odpowiedzialem ale takie komentarze typu "fajna suszarka" itd. slysze dosyc czesto, na wszystko co do mnie pisza ludzie chyba nie musze odpowiadac tym bardziej ze nie potrzebowales pomocy czy cos w tym rodzaju. Wedlug zasad wykonywania pomiaru predkosci stalem prawidlowo w tamtym miejscu. -
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nieaktualne. Kupiłem premiera electric.
-
Model: Wszystko electric Pojemność silnika: obojetna Przebieg pojazdu: obojetny Cena: obojetna Dodatki: obojetne Coś od siebie: Byle byl to pojazd elektryczny. Przyjrze sie kazdej ofercie.
-
Niestety ale to jest najlepsza paczka do robienia interiorow. Interiory z zwyklych obiektow z MTA nie wyjda tak ladnie jak z dev paczki
-
Witam, stworzyłem prosty interior salonu motocyklowego czas pracy +/- 15 minut. Link do screenów: https://imgur.com/a/dIFDIrs (później wstawie normalnie screeny)
-
Zostaw na dole komentarz (jaki bądź).
- Poprzednia
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- Dalej
-
Strona 8 z 9