Skocz do zawartości

Jarok

Gracz
  • Postów

    130
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Jarok

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Jarok

    No więc. . .

    Papa Grzesiu : (((
  3. Słabo chłopaki, na serwerze miałem okazję wczoraj otrzymać ofertę która wynosiła 20 tysięcy.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Model: Sadler V-Max: 140km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 1.5k Usterki: Brak Cena: Licytacja ID: 1074 Kolor: Granatowy Tuning: Jakieś tam felgi Kolor świateł: Standardowe SS'y: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Jarok
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Jarok

    Giełda FC!

    Rzadko kto by z tego korzystał, ale proponuję przerobienie tej giełdy na giełdę motorową lub dla maszyn lotniczych gdzieś w pobliżu FC. :-)
  8. Jestem głuchy na lewe ucho heh

    1. DareK.

      DareK.

      Ja na prawe. Mam pomysł ja będę słuchał z lewej a ty z prawej i będziemy sobie mówić. Co ty na to

    2. BartekZRK
    3. Jarok

      Jarok

      Dobry pomysł darek, generalnie krople mi nie pomogły, ehh lipka

    4. Lampi

      Lampi

      Jak robiłeś różne sposoby i byłeś u lekarza to zwyczajnie przewiales sobie ucho :P też tak miałem mniej wiecej po tygodniu schodzi xD

  9. Jarok

    Witam

    Cześć Ganok :-)
  10. Moim zdaniem wymiana pojazdami powinna być dozwolona z jednym ważnym warunkiem: Jeśli ktoś kogoś oszuka to potem nie pisać skarg ani nic żeby nie otrzymać zerowania konta. - Bo tak za samą wymianę dostać zerowanie to bezsens totalny.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Skipciu

      Skipciu

      miał być skrypt na wymiany

    3. LemuR13
    4. Tien

      Tien

      Popieram na własną odpowiedzialność.

    5. Kasia105

      Kasia105

      Osobiście bardziej odpowiada mi wersja ze skryptem, który miał być rok temu.

    6. Jarok

      Jarok

      Może i być nawet ten skrypt, ale napisałem to bardziej ze względu takiego gdy looknąłem jedną z apelacji gdy gracz za samą wymianę od razu ma zerowane konto :)

      Ten skrypt pewnie długo czasu nie pochłonie ale jak widać nawet w rok nie chce się nikomu ruszyć dupska za przeproszeniem :)

  11. Ranga Administratora Wysoka ranga w TSA Grubo ponad 2 miliony na serwerze
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Fakt, słabą mam pamięć ale i tak dalej Ciebie nie pamiętam, zmieniłeś nick? Jak tak to jaki miałeś wcześniej? Mam taki sam
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Jak my razem na supporcie byliśmy, ty to pamięci nie masz
  16. Cześć i czołem. Chciałbym się z Wami przywitać po mojej bardzo długiej przerwie od serwera. Mam nadzieję, że przyjemnie będzie nam się grało!! Do zobaczenia w grze!
  17. 250 zł, perfum i słodkości. Nic nie chciałem jak pytali, a i tak dali, jak tu żyć :-(
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin