Skocz do zawartości

Avillen

Gracz
  • Postów

    1 754
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Avillen

  1. @Jxliaa za bycie największym lamusem, największą lamą i ogólnie za to że żyje.
  2. wyzywałem @BuleczkaA. na forum itd itd
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. tecObG9.png

    xD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. .szybki

      .szybki

      Tez mnie śmieszą te kary

      @Purmur ty się nie śmiej bo sam dawałeś podobne kary jak ktoś cię obrazil

    3. Frixo

      Frixo

      Dalej nie kumam co w tym nadzwyczajnego xd

    4. Avillen

      Avillen

      ej ej od purmurka to sie odwal bo to dobry supporter i laweciarz

      @Frixo jak twoim zdaniem ban na miesiąc za obrazę jest okej, to spoko xd

       

    5. PeQe

      PeQe

      Purmura zostawcie bo on jest grzeczny ok?

    6. .szybki

      .szybki

      @PeQe ja go kocham

      @Avillen. Wiem że z niego dobry support i dobry laweciarz wiec pzdr

       

  5. dawno cie nie stalkowalem chyba

  6. Avillen

    Ucieczka przed SAPD

    walili w drzewo jadac 220km/h a potem mowili ze 0 rp gosciu robil? bo jak nie to sie nie oplaca ogladac
  7. @Bojar. jak tam mute mordo XDD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Avillen

      Avillen

      Jeszcze pewnie 3h jaila

    3. KRISU.

      KRISU.

      Godzinę temu, Bojar. napisał:

      A spoko i tak mamy tradycję j**ć policję !!!

      Nie bądź taki cwany, bo nie wiem chcesz się popisać czy jak?

    4. PeQe

      PeQe

      dobra dobra pal gume ok

    5. Duchnikovsky
    6. PeQe
  8. kurła metinek

    wom2 top serwer, tylko hardy a nie jakieś easy dla słabych

    SYGvvsi.png

  9. Avillen

    MTA??

    +1 Jeśli chodzi o ogólne MTA, to myślę że do tego 21/22 roku jeszcze jako tako trochę graczy będzie
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. W tym temacie widać żałosne zachowanie supporta, który zamiast normalnie wypowiadać się w skardze robi z siebie pajaca (to nie obraza, tylko trafne określenie). Doprawdy smutne do czego już zaczyna tutaj dochodzić. : /

    1. Pokaż poprzednie komentarze  12 więcej
    2. Avillen

      Avillen

      @Tobiasz63, właśnie bez zwrotów jakie przedstawiłem wyżej.

      Również jestem spokojny, @L4MP3K potwierdzi bo również piszemy o tym samym na konfie

    3. Avillen

      Avillen

      (lampek nie zapomnij o "XD" bo juz mi i duchnikowi wisisz 1000 zl)

    4. KNX

      KNX

      @Avillen.
      1. Okej. Bez takich zwrotów.
      2. Też jestem spokojny.
      3. My też mamy konfę, ale o mojej grupie SG4L gdzie Magulon się znajduje. Powodzenia na Waszej.

      Miłej nocki. I na spokojnie. Skarga się wyjaśni. <3 

    5. L4MP3K.

      L4MP3K.

      Tak jak napisał @Duchnikovsky to, że skarga prezentuje niski poziom nie oznacza, że druga osoba ma się zachować  tak samo. 

       

      @Avillen. specjalnie dla ciebie xD, Xd, xd XD

    6. Avillen

      Avillen

      @L4MP3K, 1040 zł, pamiętaj - paypal.me/avixooo

  12. @Hyak @Baker szanuje mocno, w koncu ta zaklamana osoba dostala za swoje

    z tej okazji az idziemy na browarka z @PVK.

  13. Setna rocznica kapitulacji Niemiec oraz zakończenia I wojny światowej.

  14. kolejna szansa zmarnowana ajajaj

  15. Z racji, iż otwarta jest rekrutacja na rangę Support postanowiłem spróbować swoich sił - Nie mogłem znaleźć nigdzie wzoru ani odpowiedniego działu, więc piszę tutaj z własnym wzorem. Nick: Avillen. Wiek: 17 Czas spędzony na serwerze: 920 godzin Kary: No jakieś były, ale to brat 7 letni mi na komputer wchodził Krótko o sobie: Witam, jestem Krystianek i mam 17 lat. Jestem osobą szanującą każdego na serwerze z graczy, jak i administracji. Wyróżnia mnie bardzo wysoka kultura osobista oraz pomaganie wszystkim którzy tego potrzebują. Dodatkowo nigdy nie było ze mną żadnych problemów i nie mam wrogów. Skoro już pokłamałem jak typowy polityk platformy to możemy przejść do konkretów - dajcie suppka bo rekru otwarte a sam podanie napisałem plis. Dlaczego Ty?: Bo rekru jest otwarte a tylko ja podanie napisalem to chyba kogos wybrac musicie to moja jedyna szansa, nie zmarnuje jej i jak coś to jak byłem kiedyś zły dla kogos to byl mój brat no Pozdrowienia: hakuna matata pozdrawiam bardzo serdecznie @Answera i @PVK. (zbanowany hahahahhaha) bo zawsze was chcialem pozdrowic kumple Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania.
  16. Brak większego rozwinięcia tematu w oparciu o odpowiedzi, to wygląda jak przygotowane pytania i "odpisuj" - dość niska komunikacja z osobą udzielającą wywiadu, po prostu same pytania. Chyba zwyczajnie przywykłem do innej formy wywiadu. Poza tym długość, jak i same pytania są spoko - 7/10.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin