Skocz do zawartości

dezy.

Gracz
  • Postów

    24
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez dezy.

  1. Tak o u siebie B)
    giphy.gif

    1. Susekk

      Susekk

      Bardzo dobry wyścig
      Dobra robota! 

    2. Vajtekk

      Vajtekk

      Legenda głosi że w tym sezonie usłyszymy inny hymn niż Niderlandzki.

    3. dezy.

      dezy.

      @Vajtekk Przecież już mogliśmy posłuchać meksykańskiego. Pewne jest jedno, hymn austrii.

    4. Matesky

      Matesky

      lubie maxa ale niech on ma jakis problem z autem w trakcie wyscigu bo ciagle to samo juz i przydałby sie inny zwyciezca albo chociaz bardziej wyrówany wyscig

  2. Chceco where are you?
    giphy.gif

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Pawi.

      Pawi.

      No raczej nie  P1 w next wyścigu przy maxie  no chyba ze popełni max jakiś błąd 

    3. Vajtekk
    4. Vajtekk

      Vajtekk

      Legenda głosi że stary dziad z Oviedo coś wygra

    5. Vajtekk
    6. Vajtekk

      Vajtekk

      nie słyszałeś o jednorenkim z orlenu? Weź Ty się zastanów czy jesteś polakiem, @dezy. trzeba go wywalić

  3. Ale że 1 i 2?
    kubica-taniec.gif

    1. Susekk

      Susekk

      Czy to sie dzieje naprawde? 
      Piekny wyścig! 
      Polska Górą! 

    2. Pawi.

      Pawi.

      Dobry Wyscig TurboPiekarzy oraz Teamu Roberta Kubicy  :) 

  4. Oponentów brak.
    giphy.gif?cid=ecf05e47wijgpoee9eq8qjm3j4

    1. Susekk

      Susekk

      I ponowienie piekne podium dla Maxa! 
      P1 & P4 <3 

    2. dezy.

      dezy.

      @Dumbo żużel nie istnieje 

  5. Login: Dezy. Nazwa wyświetlana: dezy. Kategoria: Prace Rekord: Najwięcej zrobionych kursów na aplikacji e-transporter, Najwięcej przejechanych kilometrów na aplikacji e-transporter, Najwięcej zdobytych XP na aplikacji e-transporte Dowód: https://imgur.com/a/kJLdNYM Coś od siebie: Pan taksówa
  6. resident sleeper
    giphy.gif?cid=ecf05e47kkvz1ru2mbsan1ihyf

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Pawi.

      Pawi.

      To prawda Checo to nie jest materiał na mistrza przy maksie   co najzabawniejsze Mercedes zapowiadał poprawki a nic na razie z tego nie widać  i jak oni chsą walczyc o mistrza 

    3. Tomxcio

      Tomxcio

      Ogurez to materiał na OGURA

    4. Tomxcio

      Tomxcio

      Tak samo wygra mistrza jak hymilton wygra wyścig

    5. dezy.

      dezy.

      @Pawi. W Monaco ciężko pokazać cały potencjał, Barcelona zweryfikuje.
      @Tomxcio Ale Chceco to ty mi zostaw

    6. Arturek.

      Arturek.

      Manco nie należy do najciekawszych wyścigów w kalendarzu, tak naprawdę liczyłem na deszcz trochę szybciej, wtedy można było liczyć na jakieś ciekawe pojedynki, ale dalej tor jest za mały na jakiekolwiek wyprzedzenie, jedyna akcja dzieje z w PIT stopach gdzie tak czy inaczej najlepszy jest Red Bull. 

      Tak szczerze w Manaco wystarczy obejrzeć kwali i już na 90% wiadomo jak skończy się wyścig 

  7. RedBull: Widzisz mnie?
    giphy.gif

    1. Susekk

      Susekk

      Piekne podium! Takie wyścigi lubimy <3 

    2. Vajtekk
    3. dzik2k.WPL

      dzik2k.WPL

      RB jeździ w F1 a reszta stawki w 1.5

    4. dzik2k.WPL

      dzik2k.WPL

      KONIEC MISTRZOSTW

      DOWIDZENIA ZA ROK

  8. Login: Dezy. Nazwa wyświetlana: dezy. Kategoria: Prace Rekord: Najwięcej zdobytych XP na aplikacji e-transporter: Dowód: https://imgur.com/a/5BdBmds Coś od siebie: -
  9. Login: Dezy. Nazwa wyświetlana: dezy. Kategoria: Prace Rekord: Najwięcej przejechanych kilometrów na aplikacji e-transporter: Dowód: https://imgur.com/a/5BdBmds Coś od siebie: -
  10. Login: Dezy. Nazwa wyświetlana: dezy. Kategoria: Prace Rekord: Najwięcej zrobionych kursów na aplikacji e-transporter: Dowód: https://imgur.com/a/5BdBmds Coś od siebie: -
  11. Viva La Mexico

    giphy.gif?cid=ecf05e47ib38x1ntebdls0nz6r

    1. Susekk
    2. Pawi.

      Pawi.

      Ładnie RedBull ale gdzie ich obiecywane poprawki w mercedesie xDDD  Redbull wydaje sie w tym roku niepokonany 

  12. Nazwa nieruchomości: Domek z wiatą ID nieruchomości: 217 Cena za dobę: 120 Lokalizacja: Lil' Probe Inn, Bone County Cena: oferty SS’y: https://imgur.com/a/wiqJyl7 Sposób kontaktu: forum Coś od siebie: Super szopa, jest wiata więc twoja beta bardziej nie zardzewieje.
  13. Dzięki za bumpy, może przejdźmy już do normalnych ofert
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin