-
Postów
24 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez dezy.
-
Chceco where are you?
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
-
zuzel to syf
-
-
F1 Bratku
-
-
resident sleeper
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
To prawda Checo to nie jest materiał na mistrza przy maksie co najzabawniejsze Mercedes zapowiadał poprawki a nic na razie z tego nie widać i jak oni chsą walczyc o mistrza
-
Ogurez to materiał na OGURA
-
Tak samo wygra mistrza jak hymilton wygra wyścig
-
-
Manco nie należy do najciekawszych wyścigów w kalendarzu, tak naprawdę liczyłem na deszcz trochę szybciej, wtedy można było liczyć na jakieś ciekawe pojedynki, ale dalej tor jest za mały na jakiekolwiek wyprzedzenie, jedyna akcja dzieje z w PIT stopach gdzie tak czy inaczej najlepszy jest Red Bull.
Tak szczerze w Manaco wystarczy obejrzeć kwali i już na 90% wiadomo jak skończy się wyścig