Cześć, Postanowiłem zrobić mini konkursik o dobre hajsy.
Przechodząc do setna, Robie konkurs związany z YouTube, Aktualnie posiadam 3 suby XD na kanale jeszcze nic nie mam, ale zamierzam coś nagrać nieraz, dlatego chce mieć dobry wstęp na platformę YT.
Kasę losuje @XQward Żeby nie było że ustawione itd., itp.
Będą 3 miejsca.
Zasady konkursu: Wystarczy zasubskrybować mój kanał, i czekać na wyniki które pojawią się około 10.01.2018
Prosiłbym również o wypełnienie mini wzoru który ułatwi znalezienie wygranego;
Nazwa na YouTube:
Nick w grze:
[Link do kanału- https://www.youtube.com/channel/UCEDT_0kXGsSVeU9PRs-yV8g/featured?view_as=subscriber]
1 miejsce-50k
2 miejsce-20k
3 miejsce- 20k