Skocz do zawartości

Pi.....

Gracz
  • Postów

    2 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    8
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Pi.....

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Pi.....

    Hector 2015-2018 [*]

    Hector nie Trzymaj się MORDO !
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Pi.....

    .

    Jak sama nazwa tematu mówi......Do ZOBACZENIA ! Niestety mam sporo spraw na głowie i nie tylko...czas najwyższy to wszytko ogarnąć. Żegnajcie i trzymajcie się ! @ZbyK.gg, @XQward, @hoopak, @DeltaRon, @Bolek. - Dzięki wam za wszystko,za szansę na supporcie,a później na adminie. Hoopak Tobie również za wszelką pomoc związaną z frakcją SAMD. @Baker @ReBelle @TheKruzii @Lukasz1393 @Nukill.dw @Brodaty.* @Grabsio311 @Tata_Only @Purmur.dw @Vesp3r @Sosna @Answer @NightMare* @RasTi @PVK. @Wujcio_BS @Drosiu @Hector @Silny @JeriD @ciacho191 @AdiK. @Borek @SkouT @SzyszeK @Rycha. @Mr_Magulon @Fantus @Kasztan* @Greyna.gg @Namik209 - Cieszę się,że was mogłem poznać, jesteście naprawdę świetną ekipą,trzymajcie się na swoich pozycjach i może na awansie ! @Jojtek01 @Iguana @Lewanek* @BuleczkaA @Wiesi3k. @KRISU. @DreeY @Kacperix3 - Znam was wszystkich i myślę,że spiszecie się na supporcie,gratuluję raz jeszcze ! @matthew:) @Jxliaa @Soczek_Martyniuk @Pixel. @Invisible.. @Kaliniaczka @Bialy.kc @BOCHA. @Niuniek @VEENQ@zatrzymany @s1xxu @Janusz_Barton___OG- Spędziliśmy we frakcji SAMD sporo czasu,więc darze was cały czas szacunkiem. Do zobaczenia ! @Orbit @matchmiel @Jonnsi.999 @KiLLYouDeaD @Mateusz Daf Games @erykowski900 @CampeQ @Props @PerPaniZMafii @ShorpY @TheMistrzuPL @HeadShot. @CysieX @Majki* @dv.exe @Mikixxd.wd @Griski67 @Fus1oN @Bartex_ @ManiekPL @Krul.wd @Hrvdziu. @SandPower @Syriusz* @Danboss.cj @Mateo_202 @GyCeK @mareczeq* @Weedel* @Guziczkos Nie mogłem wymienić wszystkich,ponieważ nie starczyło by mi czasu,połowę serwera znam,a w szczególności tych co mają do mnie wonty o nadaną karę jak "taki jeden 15 latek kończący się na "ZIOM" xDDD " Żegnam wszystkich graczy tego pięknego serwerka, jeszcze się spotkamy ! CZOŁEM ! Ze strażackim pozdrowieniem !
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Oooo pozdrawiam   @PerPaniZMafii dobrze wiedzieć,jakie ma zdanie xD ;D 

    @|GM|Nukill.dw to jak zawsze o sobie coś dowali xD

    k5mIlW0.png

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Zawsze dążę do tego aby zaznać radości,
    Zawsze szukam dobrego, aby żyć w mej wolności ... ;]

  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15.  Polecam filmik dla przyszłych adepciaków pożarnictwa,oczywiście w życiu realnym ;) Obejrzycie jeszcze Płonącą Pułapkę.  

     

     

    1. CampeQ.ogf

      CampeQ.ogf

      Płonąca Pułapka kocham... Najlepszy film :D 

    2. matthew.
    3. Bolo.*

      Bolo.*

      Zamach na World Trade Center tez fajnie pokazuje zawód strażaka 

    4. MoRobinson
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Pi.....

    Skarga na Dynamo1996

    Jako,iż byłem dyrektorem tej,że pięknej frakcji,pozwólcie,że się wypowiem. @Dynamo199627 jako,iż jesteś Lekarzem Chirurgii Twoim obowiązkiem jest udzielanie pomocy wszystkim, nie ma czegoś takiego,że Ci się nie chce i piszesz,że @gomez977 wymusza RP. Na lekarza chirurgii nie przystoi pisać słów,takich jak "wypad". Rozumiem,że dużo musiałeś wnieść do frakcji,aby awansować do tego stopnia. Powinieneś również popracować nad pisownią,tutaj widzę,że też trochę krucho,jednak to nie oto chodzi. Chciałbym również zauważyć,że na miejscu był @4ever , @BartusieQ*999 oni mogli Ci pomóc, zawsze dzielimy się pracą,siedzieliście pewnie razem na kanale,więc mogliście rozmawiać,kto co będzie robił. Moim zdaniem aktualny dyrektor frakcji @Vesp3r powinien wyciągnąć wobec Ciebie konsekwencje. @Dynamo199627 a Ty racjonalnie to wszystko wytłumacz.
  19. Nie ma to jak dostać i telefon i na służbę bo taka trudna sytuacja z rozszczelnieniem cystern ... :( Do zobaczenia jutro o 9 ! B)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. Bregon.

      Bregon.

      ale dym nie ciekawie to wyglada.

    3. Orbit

      Orbit

      LPG? Czekaj, jadę ju Bełemką oszpachlowaną, przyda mi się ;D 
      A tak poważnie: Szkoda człowieka, oraz pieniędzy, które właśnie poszły w ... las ;c 

    4. Kacperix3

      Kacperix3

      Te zdjęcia właśnie pokazują jak zawód Strażaka niebezpieczny. :) Powodzenia oby wszystko szczęśliwie poszło.

    5. Bolo.*

      Bolo.*

      Pieniądze nie są najważniejsze Lecz ludzkie życie 

    6. Pi.....

      Pi.....

      Ostatni wagon został postawiony i podczepiony do lokomotywy, akcja o którą wiele osób się martwiło poszła bardzo szybko. Działania miały trwać do soboty. Jednak wspólnymi siłami strażaków,policjantów,pracowników kolei,pomocy drogowej daliśmy radę. LPG przepompowano do innych cystern. W końcu będzie spokój,teraz odpoczynek i jutro normalnie do pracy rodacy. Może później jakieś foty wrzucę

  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin