Skocz do zawartości

Pi.....

Gracz
  • Postów

    2 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    8
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Pi.....

  1. Czołem moi drodzy ! Wyniki miały być wieczorem,ale jednak postanowiłem to zrobić wcześniej ! Myślałem,że troszkę więcej was będzie chętnych,na tego typu konkurs,ale niestety się myliłem...no cóż może następnym razem będzie lepiej! Postanowiłem,jednak wybrać tylko zdjęcia,ze świata realnego,ponieważ ... grafika w grze nie pozwala na wiele A oto wyniki : " Realny Świat " 1. Miejsce i główną nagrodę 30 tysięcy PLN'ów ląduje w kieszeni @KWACUS* ^^ Mam nadzieję,że w kolejnym konkursie zaskoczysz mnie jeszcze bardziej. ^^ 2. Miejsce zajmuje @Koniupa i zgarnia on 5 tysięcy PLN'ów ! ^^ Koniupa zdjęcie masz przerobione,ale nie przesadzajmy z tymi efektami za często ... czasem oryginalne zdjęcie jest o dużo lepsze od przerobionego. Zwróć na to uwagę. 3. Miejsce zajmuje @CampeQ zgarnia on 4 tysięcy PLN'ów ! CampeQ - staraj się nie ucinać obiektów między innymi drzew,domów,a także i słońca ,wtedy byś miał o dużo lepszy efekt zdjęcia. Zwróć na to uwagę Zdjęcia wyróżnione : 4. Autorem tego zdjęcia jest @Davlo_Sekcyjny >> Zgarnia on 3 tysiące PLN'ów. Davlo,podejście do zdjęcia było w miarę dobre, są tutaj jednak lekkie niedociągnięcia,lecz nie przejmuj się tylko pracuj dalej. Wiem,że głównym bohaterem zdjęcia ma być samochód,lecz staraj się nie ucinać za wiele prawej krawędzi zdjęcia,jak widzimy są również "lekkie" szumy na focie. 5. Autorem tego zdjęcia jest @Baker >> zgarnia on 2 tysiące PLN'ów. Baker staraj się bardziej kadrować zdjęcia,za często nie rób ich pod kątem,czasem to psuje zamierzony efekt. 6. Autorem tego zdjęcia jest @MrDaw0x3 >> zgarnia on 1 tyś. PLN'ów MrDaw0x3 podejście do zdjęcia dobre,nie wiem jaki miałeś zamierzony efekt,ale niestety za bardzo go nie uzyskałeś. Zdjęcie głównie psuje ta lina,jeśli wykadrowałbyś je,efekt byłby o wiele lepszy. Zwróć na to uwagę 7. Autorem tego zdjęcia jest @lilmxcioo >> zgarnia on 1 tyś. PLN'ów Tutaj mam parę zastrzeżeń : Nie mam pewności co do tego,czy to Ty robiłeś jej zdjęcie i jaki chciałeś uzyskać efekt. Staraj się nie ucinać nóg,obejmuj wtedy całą postać. __________________________________________________________________________________________ Kilka moich zdjęć,które w poprzednich latach cieszyły się największą oglądalnością i dzięki którym powygrywałem niektóre konkursy fotograficzne. Każde jest podpisane inaczej xD No,ale takie życie,jak się człowiek kiedyś nie mógł zdecydować. : ^^ To zdjęcie mówi samo za siebie, WIELKI SZACUNEK! ^^ ++++ Jedno GRATIS z kiedyś tam z nudów u koleżanki xD ++++
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Zamykam,oczekujcie więc na wyniki !
  4. Przypominam o konkursie ! :) 

     

    1. CiasteK*

      CiasteK*

      Dodałem zdj w imgur nie mogę coś w odpowiedzi nie wiem dla czego rozmiar jest mniejszy od wymaganego wiec nie wiem ;/

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Zapraszam do zabawy <3 

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
    2. CampeQ.ogf

      CampeQ.ogf

      Tematyki tych dwóch zdjęć - w rzeczywistości i w grze muszą być takie same?

    3. SNNY

      SNNY

      Bawie się za********e..

    4. Pi.....

      Pi.....

      @CampeQ nie musza byc takie same ,wazne, aby byly Twojego autorstwa;) 

    5. CampeQ.ogf

      CampeQ.ogf

      Okkey, jeszcze fotka z 4life i można czekać na wygraną XD

    6. KWACUS*

      KWACUS*

      @Pitu.. chcę zgłosić że Asn 2 razy wstawił zdjęcia nie swojego autorstwa. Teraz wrzucił swojego można go zdyskwalifikować? Bo przecież 2 razy próbował cię oszukać

  7. Witajcie moi mili,z tej strony Pitu... Mam dla was mały konkursik, możecie zgarnąć w nim 30 tysięcy PLN'ów,a może jeszcze coś więcej ! Jak? To bardzo proste ... Z racji tego,iż zawodowo zajmuję się fotografią,mam dla Was ciekawą propozycję ... walkę na zdjęcia ! Zaznaczam,że jedno zdjęcie dodacie z gry (4Life) (zrobione Prscrn,czy F12) ,a drugie zrobione aparatem,bądź telefonem z otaczającego was świata,tematykę macie dowolną, może to być np. motoryzacja,przyroda,pożarnictwo,najlepsze zwierzę itp ... Wystarczy dostosować się do powyższych reguł i zaczynamy zabawę ! WYNIKI W SOBOTĘ O GODZINIE 19.00 PS. Zdjęcia możecie dowolnie przerabiać,zabrania się tylko buziek (minek) oraz napisów. *** Zdjęcia ocenię ja,oraz jeszcze jedna tajemnicza osoba *** MIŁEJ ZABAWY !
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Pi.....

    Pokaż swoją twarz

    Oprócz STRAŻY POŻARNEJ, mam również jeszcze inną pasję,która również dała mi wiele sukcesów Jest to KOLARSTWO SZOSOWE *** Jeszcze stare barwy klubowe,oraz stary rower,takie tam znalazłem z 3 lat *** Polecam również akcję "Mundur na rowerze" >>> https://www.facebook.com/mundurnarowerze/ <<<
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  23. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin