@Grabsio311 a dzieki Kuba, że mnie Zaprosiłeś . To ja zapraszam @TheArasik., @Bialyy*, @Arbuz*, @xAvenes oraz @Banan* , zapraszam was do wzięcia udziału w tym konkursie
Ciekawostka: Czy wiedzieliścię, że na serwerze 4Life była kiedyś praca przenoszenia części samochodowych?
A co do punktów premium, to raczej sobie zostawie I do kupię I bedę miał Premium + na 60dni, lub dam Grabsiowi, bo biednemu kończy się premium+, chyba że Grabsio kupi to po prostu po proszę kogoś z administracji serwera, aby pomogła mi zorganizować event o owe punkty premium, lub ja coś kupię I dołoże te punkty premium do tych wygranych w konkursie.
Z góry przepraszam za błędy, pisze ten post z telefonu.
Pozdrawiam wszystkich czytających oraz oznaczonych. - @Davio*