Skocz do zawartości

davio'

Gracz
  • Postów

    617
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez davio'

  1. davio'

    Wygraj Ranchera!

    @Szewczyk @TeamForEver
  2. Siemka, tak jak w temacie chodzi tu o to, że piszemy swoje postanowienia nowo roczne Moje postanowienie nowo roczne to juz tak dużo nie odwalac ;3
  3. Nick funkcjonariusza: @NeKsi. Data i godzina zdarzenia: Wczoraj, między godziną 17 - 19 Pełen opis sytuacji:No to więc tak, wraz z kolegami postanowiliśmy poszukać SAPD, aby zrobić pościg. Nagle zobaczyłem owego funkcjonariusza w Rancherze, wiec pojechałem za nim, i zacząłem go wyprzedać i jechać niedozwoloną prędkością. Podczas wyprzedzania oskarżony skręcił w lewo, i się zderzyliśmy, i oskarżony pojechał na mechanika aby naprawić swój pojazd, gdy już to zrobił nie chcący go staranowałem, więc funkcjonariusz znów zaczął się naprawiać, a ja podjechałem na bok i poszedłem na krótkie z/w do toalety, gdy już wróciłem zobaczyłem wiadomość od owego oskarżonego "Wypier*alaj* ( Bez cenzury ). Proszę o ukaranie owego oskarżonego, gdyż jego zachowanie podczas służby było karygodne. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Na SS'ie nie widać, że funkcjonariusz był na służbie, widać tylko wiadomość od niego, lecz administracja może sprawdzić, czy oskarżony był aktualnie na służbie. Ja, Davio* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  4. davio'

    faggio 1.6

    @Ustawiony. kiedy na serw bd?
  5. davio'

    faggio 1.6

    No o 2.750 bedziesz sie klocic no panie no ja biedak 20k w banku
  6. davio'

    faggio 1.6

    Jedna manana + faggio no wez
  7. davio'

    faggio 1.6

    @Ustawiony. to 7.250 za faggio I manane razem
  8. davio'

    faggio 1.6

    A, I za faggio dam 4.5
  9. davio'

    faggio 1.6

    Ustawiony to wezme tą mananke pod Domek bedzie, pozniej bede na serw
  10. Gotowe Nick: Davio* Nick na YouTube: Davio
  11. Poszedlem sb do kasyna, mialem 550k, pozniej mialem 350k I siadlo 768k
  12. davio'

    Jaki Posiadasz Telefon?

    A mi aktualnie zmienil sie telefon z Huawei P8 Lite na iPhone 7
  13. davio'

    Jaki Posiadasz Telefon?

    Tfu S8, tylko S1 najlepsze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin