Nick funkcjonariusza: @NeKsi.
Data i godzina zdarzenia: Wczoraj, między godziną 17 - 19
Pełen opis sytuacji:No to więc tak, wraz z kolegami postanowiliśmy poszukać SAPD, aby zrobić pościg. Nagle zobaczyłem owego funkcjonariusza w Rancherze, wiec pojechałem za nim, i zacząłem go wyprzedać i jechać niedozwoloną prędkością. Podczas wyprzedzania oskarżony skręcił w lewo, i się zderzyliśmy, i oskarżony pojechał na mechanika aby naprawić swój pojazd, gdy już to zrobił nie chcący go staranowałem, więc funkcjonariusz znów zaczął się naprawiać, a ja podjechałem na bok i poszedłem na krótkie z/w do toalety, gdy już wróciłem zobaczyłem wiadomość od owego oskarżonego "Wypier*alaj* ( Bez cenzury ). Proszę o ukaranie owego oskarżonego, gdyż jego zachowanie podczas służby było karygodne.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: Na SS'ie nie widać, że funkcjonariusz był na służbie, widać tylko wiadomość od niego, lecz administracja może sprawdzić, czy oskarżony był aktualnie na służbie.
Ja, Davio* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.