Skocz do zawartości

davio'

Gracz
  • Postów

    617
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez davio'

  1. dalej, kolega sobie chyba robi żarty bo ma 0h na serwerze
  2. Model: Sabre. ID: 33741. Pojemność silnika: 2.0. Przebieg pojazdu: 97.5k km. Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1076), moduł UP1, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, instalacja LPG 50L, bak benzyny 35L, dodatkowy klucz, przyciemniane szyby ( 40% ). Cena: Oferty. Coś od siebie: Superancka sabre o pojemności silnika 2.0 oraz z pięknymi zielonymi lampami. SS’y:
  3. Model: -Pojemność silnika: 1.2 - 2.4.Przebieg pojazdu: -Cena: do 6.3kk.Dodatki: -Coś od siebie:
  4. davio'

    Elegy 2.2 PFT.

    900k i jesteśmy w domu
  5. davio'

    Elegy 2.2 PFT.

    nie jest źle, dalej
  6. mam taka ofe od lapki pisz dc albo fb
  7. davio'

    Elegy 2.2 PFT.

    Model: Elegy.ID: 62782.Pojemność silnika: 2.2.Przebieg pojazdu: 6k km.Dodatki: spoiler (1146), atrapa nitro (1010), felgi (1082), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (NISSAN R), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB. dodatkowy klucz, bak benzyny 50L, instalacja LPG 75L, przyciemniane szyby ( 20% ).Cena: Oferty,Coś od siebie: Superowy pojazd z pięknymi lampami - lazurowe. SS’y: Ukryj zawartość
  8. Witam, konkurs jest o Waltona 1.4 oraz Moonbeama 1.6 + 10k. Oba pojazdy + pieniądze są jako jedna nagroda ( wszystko wygrywa jedna osoba ). Zasady są proste, aby wygrać należy: 1. Zaobserwować mój profil na forum, 2. Polubić ten post, 3. Dowolnie skomentować ten post, oraz aby zwiększyć swoje szansę można zrobić mi spam 4like. Wyniki konkursu ukażą się między 10.01 a 11.01. Jeżeli zainteresowanie konkursem będzie duże dorzucę dodatkową nagrodę. SSy pojazdów do wygrania: Powodzenia wszystkim!
  9. ile? electric mnie nie interesuje
  10. dalej napisz wiadomość na pv z cena i dodatkowym tune (baki szyby itp) mam juz elegy więc nie średnio mnie bullet interesuję dalej 1.8 bym dal po sell
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin