Skocz do zawartości

davio'

Gracz
  • Postów

    617
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez davio'

  1. Model: Perenial Pojemność silnika: 1.8 - 2.2 Przebieg pojazdu: Obojętne Cena: do uzgodnienia Dodatki: Brak/FT - Każdy tuning przyjmę. Coś od siebie: Mile widziane niskie ID, co do przebiegu - jest nie istotny. Najlepiej jakby był z Lampami o kolorze "Lazurowe" lub bez lamp - inne kolory lamp również przyjmę. Najlepiej żeby był Combi.
  2. Model: Bullet Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: Jak największy Cena: Do dogadania Dodatki: Najlepiej FT bez nitra ( moze czegos brakowac ), a co do Lamp to najlepiej Czerwone lub Freshe ( nie muszą byc akurat takie ). Coś od siebie: Mile widziany male ID i duży przebieg.
  3. za tyle nie sellne sabry i cometa nie chce tak za bardzo, pomysle jeszcze i sie odezwe // EDIT @Bregon. nie masz dac cos innego ew doplacic?
  4. 2.58kk min bo lampy mozna powia powiedziec ze uniakty + 5 na serw + musze czekac az sellniesz @KopeK.
  5. mialem oferte 2.55kk czy tam 2.57kk nie pamietam juz ( mam tez ofke 2.7kk ale dopiero jak typ bedzie mial hajs a to troche zjamie ), a tak to chcialbym 2.62kk dostac czy cos takiego
  6. sabry i sultana na redach nie chcę sprzedaj i zobaczymy
  7. Model: Turismo ID: 6265 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu: 8.5k ( może ulec zmianie ) Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (DC 00003), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, LPG 75, Dwa dodatkowe klucze.Cena: Oferty od 2.5kk, minimalne przebicie 10k żeby ominąć spam, KT: 2.65kk ( Do negocjacji ) Coś od siebie: Bardzo fajne Turismo, piąte na serwerze. Jedno z dwóch z takimi lampami DC ( Drugie to ma Turismo o pojemności 1.2 ). Pojazd godny uwagi i polecenia. SS’y: https://imgur.com/a/LEKU66W ( Felgi są inne niż na zdjęciu ** 1073 - pomalowane na szaro-czarno ( taki kolor felg jak na SS ) ** )
  8. watpie ze tam sie zmiesci 10-15 fur
  9. ile chcesz do kiedy oplacony ile doba
  10. Nazwa nieruchomości: Obojętne Lokalizacja: SF/LV/LS oraz okolice BB itp Cena: Jak najmniejsza, do ustalenia Coś od siebie: Kupię fajny domek z miejscem na okolo 10-15 furman.
  11. davio'

    Masz czy nie?

    Mam Masz manane z prezentami ( z wigilii)
  12. davio'

    Masz czy nie?

    Tera to nie bo kasyno ale przekraczał o połowę tej kwoty Masz 50k LP?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin