Skocz do zawartości

davio'

Gracz
  • Postów

    617
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez davio'

  1. davio'

    @Lock

    1.85kk po sell misiaku
  2. a mnie to nie oznaczył a tak serio to trzymaj się beenet
  3. davio'

    czyżby powrocik?

    no tak jak w temacie wracam na serwery zobaczymy na jak dlugo miski
  4. no i to mnie zadowala myslę ze temat juz do zamkniecia. ;*
  5. no już fajne oferty panowie aczkolwiek lecimy dalej ;*
  6. Model: Rancher Long ID:51011 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2km ( rośnie ) Dodatki: CzystyCena: Licytacja od 700k, Minimalne przebicie 10k, KT: ?. Jak cena mnie nie zadowoli nie sprzedam pojazdu. Coś od siebie: W pojeździe może zmienić się Tuning/Przebieg oraz pojemność silnika. SS’y: https://imgur.com/a/5bFccuJ
  7. XDPL63 no już duzo lepiej nie chce limki nie thx
  8. Model: Infernus ID:45588 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu: 8500 km ( stale rośnie ). Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( LAGGER ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Butla LPG 75, Bak 90, 5 dodatkowych kluczy ( razem z głównym 6 ).Cena: Oferty Coś od siebie: Pojazd godny uwagi, do pełnego Full Tune brakuje mu UP2 oraz Nitro. Gdy cena mnie nie zadowoli pojazdu nie sprzedam. SS’y: https://imgur.com/a/zjiRJDD Model: Rancher Long ID:47658 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 1500 km ( stale rośnie ) Dodatki:atrapa nitro (1008), felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (AgentFBI), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Butla LPG 75, Bak 90, 5 dodatkowych kluczy ( razem z głównym 6 ).Cena: Oferty Coś od siebie: Rzadki pojazd godny uwagi, do pełnego Full Tune brakuje mu UP2 oraz Nitro. Gdy cena mnie nie zadowoli pojazdu nie sprzedam. SS’y: https://imgur.com/a/eEMJ88H Nie gram na serwerze więc czemu takie fajne autka mają się kisić, ale jest to oczywiste jak oferty mnie nie zadowolą to owych pojazdów nie sprzedam.
  9. hmm a może tak powrocik?

    1. Miniek_

      Miniek_

      dawaj 600 pln za turka

    2. Cyp000

      Cyp000

      dawaj powrocik  a nie sie pytasz

  10. fajna oferta ale oczekuję nieco więcej nie sprzedaje w raty taka średnia oferta ok
  11. davio'

    Kupie INFERUSA

    infernus 2.2 FT bez UP2 i nitra, 5 dodatkowych kluczy, lampy/licznik carrot - 3.15kk do lekkiej nego
  12. Model: Infernus ID:45588 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu: 8500 km ( stale rośnie ). Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( LAGGER ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Butla LPG 75, Bak 90, 5 dodatkowych kluczy ( razem z głównym 6 ).Cena: Oferty Coś od siebie: Pojazd godny uwagi, do pełnego Full Tune brakuje mu UP2 oraz Nitro. Gdy cena mnie nie zadowoli pojazdu nie sprzedam. SS’y: https://imgur.com/a/zjiRJDD Model: Rancher Long ID:47658 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 1500 km ( stale rośnie ) Dodatki:atrapa nitro (1008), felgi (1073), moduł UP1, tablica rejestracyjna (AgentFBI), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Butla LPG 75, Bak 90, 5 dodatkowych kluczy ( razem z głównym 6 ).Cena: Oferty Coś od siebie: Rzadki pojazd godny uwagi, do pełnego Full Tune brakuje mu UP2 oraz Nitro. Gdy cena mnie nie zadowoli pojazdu nie sprzedam. SS’y: https://imgur.com/a/eEMJ88H Nie gram na serwerze więc czemu takie fajne autka mają się kisić, ale jest to oczywiste jak oferty mnie nie zadowolą to owych pojazdów nie sprzedam.
  13. davio'

    Już na to czas..

    Nie byłbym tego taki pewien
  14. davio'

    Już na to czas..

    Witajcie, z dniem dzisiejszym odchodzę z serwera bo nie ciągnie mnie do niego. Nawet nie mam czasu żeby wbić, odpalić komputer a jak mam to po prostu mi się nie chce. Zobaczymy może będzie to przerwa, może będzie to całkowite odejście z serwera. Teraz chciałbym wymienić kilka osób którym chcę podziękować za wspólną grę: @Arbuz* - Awansuj tam mordeczko w TSA i rozwijaj się z majątkiem, może kiedyś mnie przegonisz Kontakt jest. @xAvenes - Jak będziesz miał kasę to tam przelej na PID, zdaj akademie w TSA i leć aż po zarząd. Kontakt jest. @Bialyy* - Spoko mordka, ty wracasz ja odchodzę . Trzymaj się kontakt mamy. @Hinox - Spoko morda chodź nie znam za długo to fajnie nam się razem grało, trzymaj się kontakt jest. @fusend - Spoko morda, jak kiedyś wrócę to jeszcze damy rade zająć to pierwsze miejsce w walkach 2 VS 2. Kontakt mamy. @Terrorysta @|Maczeta| - Fajniutkie ziomki z DM i nie tylko, trzymajta się kontakt mamyy. @PitBull132 - No największy CJ. Mamy kontakcik @Grabsio311 - Gdy czegoś potrzebowałem, to ty zawsze byłeś otwarty się mi pomóc, dzieki za giere. Kontakt jest ( PS: Tak przy okazji wszystkiego najlepszego :3 ) @Grabsio311 @romeg.redd @KRISU. @lcarix @ShorpY - mega ekipa z komisu @kxbusixx @szybki' @CypS* -spoko ziomale w uj, trzymajcie się byczki kontakt Sorka ze wszystkich nie oznaczylem, ale Ci którzy mi pomogli czy coś to wiedzą że byli dla mnie ważni. Do zobaczenia i trzymajcie się - @Davio*
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin