Ale to pieniądze mogłeś zwrócić?
Ale właśnie ją zrobiłeś! Był świetny event ,RP było odgrywane a po evencie mają auta w pp? Nie dość że gracze zmarnowali ten czas gdzie mogli teraz zarabiać na ten event to ty im zepsułeś to dając im auto do pp. Trzecia rzecz, mam Ci dać logi tylko nie wiem czy wiesz ale napisałem "z czego pamiętam" i "Coś w tym stylu" ale jak je znajdę to oczywiście Ci je dam. Zbierając się jest dużo przeszkód do ominięcia np.: deszcz przez który prawie nic nie widziałem, równie dobrze gracze. Mam zbierać auta jak wolę komuś innemu pomóc i potem dostać za to auto na pp śmieszne. Nie wiem jak ty ale na pewno byś zrobił jak ja, uznajmy że jest powódź to co robisz w pierwszej kolejności? 1. Zbieram auto na parking gdzie i tak by w realu pływały sobie pod wodą. 2. Ratuje sobie życie i uciekam w stronę góry MC. W pierwszej kolejności byś wybrał 2ke jestem nawet tego pewien lecz ty nie umiesz sie świetnie bawić i odgrywać fajnie RP żeby dawać auto po powodzi do pp.
Nie ma co robic spamu czekajmy na zarzad