Skocz do zawartości

MoE

Gracz
  • Postów

    442
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez MoE

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @Mirek_*  2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani:  @AdiK. 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @ZbyK.gg @Zebra 4. Najlepszy Biznes: Nominowani:4music 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: SARA  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Iguana 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Silver Hawk 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @Tehashi.ka @Happa 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Lisa_ 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Tehashi.ka 11. Najlepszy prezenter: Nominowani: @.Jack @Happa 12. Najlepszy Redaktor: - 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @Tehashi.ka @pietruchaa @Happa 14. Najlepszy tuner: Nominowani: - 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: (Wszystkie) Kopalnia 16. Najlepsza praca na serwerze: Kureir 17. Przegryw miesiąca: @Tehashi.ka 18. Najbogatszy Gracz: -
  5. MoE

    @LOCK

    Model: Bullet Pojemność silnika:1.6 Przebieg pojazdu:obojętnie Cena:dogadamy się Dodatki:czystka Coś od siebie:Cześć to ja kupuje bullleta
  6. MERCEDES-AMG G63 Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé Ford Mustang
  7. MoE

    [S] Bullet.

    Ty no MAT! Wiesz ze jaa chce kupić bulleta we napisz mi na pw forum to się dogadamy
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Ale to pieniądze mogłeś zwrócić? Ale właśnie ją zrobiłeś! Był świetny event ,RP było odgrywane a po evencie mają auta w pp? Nie dość że gracze zmarnowali ten czas gdzie mogli teraz zarabiać na ten event to ty im zepsułeś to dając im auto do pp. Trzecia rzecz, mam Ci dać logi tylko nie wiem czy wiesz ale napisałem "z czego pamiętam" i "Coś w tym stylu" ale jak je znajdę to oczywiście Ci je dam. Zbierając się jest dużo przeszkód do ominięcia np.: deszcz przez który prawie nic nie widziałem, równie dobrze gracze. Mam zbierać auta jak wolę komuś innemu pomóc i potem dostać za to auto na pp śmieszne. Nie wiem jak ty ale na pewno byś zrobił jak ja, uznajmy że jest powódź to co robisz w pierwszej kolejności? 1. Zbieram auto na parking gdzie i tak by w realu pływały sobie pod wodą. 2. Ratuje sobie życie i uciekam w stronę góry MC. W pierwszej kolejności byś wybrał 2ke jestem nawet tego pewien lecz ty nie umiesz sie świetnie bawić i odgrywać fajnie RP żeby dawać auto po powodzi do pp. Nie ma co robic spamu czekajmy na zarzad
  11. Tak odstawić pojazdy? Wjazd do MC był zalany a ja mam schodzić by brać auto i parkować je żeby jakiś Cadet nie dał mi go do pp. Żałosne. Pisałem NVXERowi żeby wam to napisał/powiedział, żebym napisał skargę. Zamiast bawić się dobrze to ty chcesz tylko ud****ć graczy i zarobić sobie te 24pln. I ty o tym wiedziałeś że trzeba dawać dp ponieważ wysłałem Ci logi jak to pisał, z czego pamiętam napisałeś mi, że "zarząd wam tak kazał" (Coś w tym stylu) to skąd zarząd ma te informacje? Teraz tak na logikę masz powódź i musisz się udać na górę, most zalany nie masz jak przejechać to co robisz jedziesz na publiczny parking i parkujesz auto?
  12. Nick funkcjonariusza na: Chalucynek Data i godzina zdarzenia: ok. 00:15 Pełen opis sytuacji: Gdy się skończył event na serwerze (("powodzi")) to wyżej wymieniony cadet wstawił pojazd na parking policyjny. Support @NVXER napisał że pojazdy powinny iść do przecho, jednak Cadet zrobił inaczej i dał pojazd na parking policyjny Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/KXdKF1g Ja, Bober1337 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. MoE

    Pożegnanie - Jaguarion

    3maj się! Do tej pory cię pamiętam Kamil!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin