W związku z odejściem na zaopatrzenie emerytalne st.bryg. Szach dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr:1 w Los Santos. Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej gen.brygadier. kartovelek podziękował funkcjonariuszowi za lata służby na rzecz bezpieczeństwa pożarowego San Adreas.
Pan st.bryg.Szach z ochroną przeciwpożarową związany był od roku 2015r, to jest od momentu podjęcia służby w San Andreas Fire Department. Doświadczenie pożarnicze zdobywał pełniąc służbę na stanowiskach w podziale bojowym. Był uczestnikiem wielu akcji ratowniczych, podczas których wykazywał się odwagą i poświęceniem w ratowaniu ludzkiego życia, zdrowia i mienia. Obowiązki służbowe wypełniał rzetelnie i sumiennie, wykazując się zaangażowaniem w realizację powierzonych zadań. Właściwie rozumiał rolę podnoszenia kwalifikacji ogólnych i zawodowych. Zdobyte kwalifikacje, posiadane umiejętności, duże zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków służbowych spowodowały, że w roku 2019 został mianowany na stanowisko dowódcy JRG-1 Los Santos.
DZIĘKUJEMY ZA SŁUŻBĘ DZIADKUU!!!