Skocz do zawartości

jagorczyk

Gracz
  • Postów

    65
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez jagorczyk

  1. jagorczyk

    Kupie auto do 270k

    Model: -- Pojemność silnika: najlepiej 1.8 Przebieg pojazdu: nie gra roli Cena: 270k Dodatki: będą jakie będa Coś od siebie: zapraszam do offek
  2. jagorczyk

    Konkurs o 90k !

    Nazwa na YouTube: jogobella Nick w grze: jogobella
  3. jagorczyk

    Życzenia XD

    ppppppppppppppppppijanego sylwestra <font color="#CC0033">jogobella został wyrzucony przez XQward powód: flood</font> edit: xd nie dziala xd
  4. Avatar Kolorystyka: pomarańczowy troche bialego Tło/Temat: jakies gangsta jak np z grove street (xD) albo ogolnie jakies gansta cnie Napisy: JOGOBELLA Efekty(Nie każde będę mógł w stanie zrobić; pewnie znajdę czas na jakieś animacje): jak tam chcesz to dodaj Wymiary: takie na profiluwke zeby se szczelic na forum 4l
  5. kupe sobie szczele z rana potem jeszcze na spacerze i pod koniec dnia kupe sobie szczele ja
  6. nie podpuszczam cie ale nie masz psychy rozpatrzyć mojego posta
  7. napewno nie w tym ani przyszłym roku :C
  8. ok a oddacie mi majatek bo wlam mialem XDD
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Czy jak będziesz miał wolny czas to rozpatrzysz mój post w dziale pomocy o oddanie majątku, gdyż chciałbym kupić auto, bo nie mam czym jeździć, a czegoś wolnego nie będę kupował.

  12. jagorczyk

    Konkrus na 50k !

    PID: 58051 Login (Nie nick): Jagomber
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Witam zgromadzonych, w tym dniu chcialbym zyczyc wszystkim wesolych swiat. zyczenia kieruje rowniez administracji i chcialbym wam podziekoeac za stworzeni3 tego bozego serwrra.

    wesolych swiqt

  15. Nick z gry : jogobella Ilość Lucky Point : 3103 Coś o sobie : Jestem Igor mieszkam w woj mazowieckim. Lubie se pograc w gry
  16. jagorczyk

    KONKRUS O HELKE

    Nick: FeneYTIlość LP: prawie 3kIlość przegranych Godzin: ponad 200h
  17. poprosze ten 1 z nickiem JOGOBEL
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin