Skocz do zawartości

Kubaa

Gracz
  • Postów

    186
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kubaa

  1. Kubaa

    @C.

    A ile chcesz?
  2. Kubaa

    @C.

    Jestem w stanie dać max. 15k
  3. Kubaa

    Kupie bulleta

    http://mta4life.pl/index.php?/topic/32252-sprzedam-pi%C4%99knego-bulleta/&do=findComment&comment=255149
  4. Kubaa

    @C

    A on ma UP1?
  5. Kubaa

    @C

    Ile max zejdziesz ?
  6. Jeszcze brakuje Jeszcze troche, dacie radę!
  7. Dobrze jest, ale to jeszcze nie to. @Reff
  8. Napisz , a dalej pomyślimy. Ps. Musze sprzedać Bulleta.
  9. Model: Bullet V-Max- 197km/h - 235km/h z UP1. Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 5100km rośnie. Usterki: Nówka sztuka nie śmigana. Cena: L: 400k MP: 5k KT: Do ustalenia ID: 12k Kolor: Biały z różowym paskiem. Tuning: Fele malowane, UP1, LPG , Licznik Rożowy, Rejka "GREGORY." , Dwa Klucze. Kolor świateł: Standard. SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Kubaa
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Kamil3k Kappa^^ Xerix XooXi K@M!L Kumplo69 B00NZ00 HH@K3R Qib4l Wector Exp3rT Limak ( Twoje imie od końca Yhus IluminatII OsKaPeR PapiK Może coś ci sie spodoba
  12. Kubaa

    #KONKURS# Wygraj Quada!

    Chciałbym przygarnąć tego Quada Dlaczego ?? Po 1) Nigdy nie miałem Quada, a chciałbym mieć . Po 2) Nie kasa , a przyjemność z takiego Quada jest ważniejsza. Pozdrawiam.
  13. Kubaa

    ** Kupie furmane **

    Kupilem Bulleta ! @LOCK !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin