Skocz do zawartości

Kubaa

Gracz
  • Postów

    186
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kubaa

  1. Kubaa

    Elo~Cornes

    Si3ma mam juz 30k dla CB
  2. Kubaa

    odchodze~Kubaa. :/

    Koledzy mnie namówili i jednak zotane @Lock
  3. Kubaa

    Odchodzę :(

    Po co ty odwalales ?!
  4. Kubaa

    Odchodzę :(

    Nie odchodzisz !!
  5. Co powiesz na Uniakat Majestic 4 na serwerze przeb.300km
  6. Model: HotKnife Pojemność silnika: <1.6 Przebieg:2tys. KM Usterki: lekko zarysowane drzwi Cena: 330k ID: 1759-2na serwerze Kolor: Różowy Tuning:felgi 1076 Kolor świateł: <kolor świateł w pojeździe> SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: (OBOWIĄZKOWE,Kubaa.)
  7. Model: Majestic Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 300km+ Usterki: brak Cena: Licytacja od 0 MP:1k ID: 7313 Kolor: czarny Tuning:fele 1076 Kolor świateł: <kolor świateł w pojeździe> SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: (Kubaa.)
  8. Kubaa

    Czas i na mnie ~ Kubaa.

    Czas i odejść @Lock
  9. Kubaa

    odchodze~Kubaa. :/

    Niestety ale odchodze znudzila mi się gra na serwerze ,może kiedys wejde chciałbym wypisać najlepszych ~BanditoPL ~MrOwca ~Lotosek. ~Master2 ~Cornes ~MRpompon. ~SpiderPL ~BoSsik ~Hamer Zapewne o kimś zapomnialem,do zobaczenia Kiedyś wrócę ! :/
  10. Kubaa

    Pcj id 520

    Model.Pcj-600 Id.520 Przeb.3k km Usterki.Brak Poj.silnika.1.6³ Tune.Chyba nic Cena.licka od 70k Ssy
  11. Model.Chetah Id.3816 Przeb.900km+ Tune.full+CB Poj.silnika. 1.6³ Usterki.brak Cena.300k Ssy.
  12. Kubaa

    Odchodze :/

    Domcio nie odejdzie.Domcio jak odejdziesz to co potem będziesz robil ,w co pograsz XD?
  13. Dam Uranu są full 1na serwia ale doplacisz 65k
  14. Kubaa

    Odchodze :/

    Nie odchodzisz !! Żegnaj :C (Pamiętamy o tobie ;/)
  15. Kubaa

    Czas i na mnie ~ Kubaa.

    No więc na serwerze osiagnelem prawie 600h miałem prawie każde auto Lecz muszę się...przywitać ,Do zobaczenia na serwerze!!! Miłej gry :3
  16. I Glendale fele1096 Bravura id 3655 fele i wydech 2x Klocek Walton id 4700
  17. Dam Uranus full 1na serwis id 610 i 110k +75k w ratach
  18. Dam premiera w 1.6 lub cluba id 103 za feltzera
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin