Skocz do zawartości

Kubaa

Gracz
  • Postów

    186
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kubaa

  1. Kubaa

    Grafika by Kubaa.

    Podoba się ? Jak nie to robię dalej
  2. Model: Elegy V-Max: 220km/h przy włączonym UP1. Pojemność silnika: 2.2 Benzyna Przebieg: 2400KM. Usterki: Brak. Cena: Licka od 0 PLN ! MP: 25k ID: 8105 Kolor: Biały. Tuning: UP1, UP2, Licznik Turkusowy, Full vizu, CB, Ogranicznik. Kolor świateł: Turkusowy Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Kubaa Model: Bobcat V-Max: 130km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 16k Usterki: Brak Cena: Licka od 0 PLN ! MP: 2k ID: 11869 Kolor: Niebieski Tuning: Rejka 'S2YBKI' , Felgi Off-Road Kolor świateł: Standardowy. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Kubaa Model: Sabre V-Max: 150km/h Pojemność silnika: 1.4 Przebieg: 93k ! Usterki: Brak Cena: Licka od 0 PLN ! MP: 5k ID: 15641 Kolor: Fioletowy Tuning: Felgi Czarne [ ID 1096 ] Kolor świateł: Standardowy Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Kubaa SS: http://imgur.com/a/Iwp9U !
  3. Kubaa

    Grafika by Kubaa.

    Jutro 8-14 i moze po 15-16.
  4. Kubaa

    Grafika by Kubaa.

    Spoko. Jutro 9-14 będę, później moze też.
  5. Kubaa

    Grafika by Kubaa.

    Bylem. Pare dni temu odszedłem
  6. Kubaa

    [S] Sabre 2.2 !

    Model: Sabre V-Max: 220 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg: 46** Usterki: Brak Cena: 480k do nego. ID: 14515 Kolor: Szary. Tuning: UP1, UP2, Rejka, Kluczyk, Wykrywacz, CB, Hydraulika, Stereo, Ogranicznik, Malowane Fele, LPG:50l. Kolor świateł: Dzikowe. SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Kubaa
  7. Kubaa

    Grafika by Kubaa.

    Gotowe Jak możesz dac jakiś inny kolorek nicku i popraw Nick bo mam Miszczu5221 a nie Mistrzu Moze byc ? Jak nie , to podaj dokladniejszy kolor.
  8. http://mta4life.pl/index.php?/topic/40879-s-flash/&do=findComment&comment=333706 Zapraszam
  9. Kubaa

    Grafika by Kubaa.

    Programem, jak mnie zlapiesz na Serwie, to pisz.
  10. Kubaa

    [S] Flash.

    Elegancko ! Z 10-20k więcej i odjeżdżaj!
  11. Kubaa

    Grafika by Kubaa.

    Nie mogę, pisz tutaj.
  12. Kubaa

    Grafika by Kubaa.

    Coś takiego, Podoba się ?
  13. Kubaa

    Grafika by Kubaa.

    Żółty, Pasuje do logo Policji, teraz go widać
  14. Kubaa

    Grafika by Kubaa.

    Tzn, Inny kolorek ?
  15. Kubaa

    Grafika by Kubaa.

    Gotowe Coś takiego ?
  16. Kubaa

    Grafika by Kubaa.

    Zaraz pokombinuje.
  17. Kubaa

    Grafika by Kubaa.

    Mogą być? Jeżeli sie nie spodobało, to pisz śmiało na PW
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin