Witam ! Szukasz Grafika ? Dobrze trafiłeś/aś !
Nie robię tego dla kasy, ani fejmu, tylko poprostu z nudów.
Cennik:
Awatar - 500 PLN
Sygnaturka - 750 PLN
Moje prace:
Treść zamówienia:
Typ grafiki:
Tło:
Napisy:
Coś od siebie:
Wynagrodzenie:
PS. Jeżeli coś w Grafice ci się nie spodoba, to pisz PW.
Model: Flash
V-Max: 205km/h z UP1.
Pojemność silnika: 2.0 Benzyna + LPG.
Przebieg: Ponad 5k.
Usterki: Brak.
Cena: Licka od 100k.
ID: 13k.
Kolor: Biały.
Tuning: UP1, UP2, LPG 75l, Full vizu prócz zderzaków, Dodatkowy klucz i Malowane Felgi.
SS:
Kolor świateł: Standardowy.
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Kubaa
Model: Flash
V-Max: 205km/h z UP1.
Pojemność silnika: 2.0 Benzyna + LPG.
Przebieg: Ponad 5k.
Usterki: Brak.
Cena: Licka od 100k.
ID: 13k.
Kolor: Biały.
Tuning: UP1, UP2, LPG 75l, Full vizu prócz zderzaków, Dodatkowy klucz i Malowane Felgi.
Kolor świateł: Standardowy.
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Kubaa
Kapitan, mam sprawę napisz PW. Nick Kubaaa albo Kubaa. , chodzi o Flasha
@Prosze nie karać pkt, gdyż nie moge napisać.
Nie mg ci wysłać wiadomości
Podaj twoj nick.