Skocz do zawartości

SeTa.

Gracz
  • Postów

    218
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez SeTa.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. SeTa.

    Elo elo

    Siemanko drodzy panowie i panienki. Teraz wracam na poważnie co prawda już gram od 4 dni ale myślę że lepiej późno niż wcale. Witajcie !
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. SeTa.

    Pokaż swoją twarz

    Takie tam twarzowe xD. Wspomnienia z wakacji
  8. SeTa.

    Witam was!!

    Kurde musisz mi zrobic wkoncu silnik 2.0 do jestera
  9. SeTa.

    Witam was!!

    To kiedy mm?
  10. SeTa.

    Witam was!!

    Witam was po aż 3 miesięcznej przerwie. Czemu aż? Ponieważ miało być 1 miesiąc a wyszło taki szmat czasu .... Na wstępie chciałbym wszystkich powitać gdyż niektórzy napewno tęsknili . Niewiem czy jeszcze grają czy nie ale to się okaże w grze. Dobra widzimy się w świecie 4life
  11. SeTa.

    Od chodze

    Noo elo ja też już nie gram miesiąc
  12. SeTa.

    Odejście

    Odchodzę. Bez pozdrowień. Tylko dla konfidenta BartkaZRK który udupil Focusa i teraz zrobił tak aby wyszło ze to ja jestem najgorszy. Sory rconi ze to mówię ale odchodzą najlepsi a przychodzą wam do administracji same ciamajdy które nawet nie potrafią zasygnalizować bindem ze cie gonią
  13. SeTa.

    Eloszkaa;>

    Witaj ja do Skierniewic mam jakieś 23 km
  14. SeTa.

    Gleby na zamówienie!

    Twój nick Frost Gleba do pojazdu Jester najlepiej żeby była najniższa tylko żeby koła nie wystawaly za nadkola
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. SeTa.

    Wasze pojazdy z reala

    Zipp pro 125 2013 rok Pojazd Frosta podziwiajcie xd sam malowalem http://m.imgur.com/JjNxApZ
  17. Elo powodzenia w życiu prywatnym wiem znam tą sytuację
  18. Ile warte banshee 1.8 fele malowane id 1500 kolorowy licznik x2 kluczyk
  19. SeTa.

    #ELDO

    Szkoda mi najlepsi odchodzą siema
  20. Siemka ziomek szkoda ze nie chciałeś nigdy pogadać na mm ale no cóż i proszę zaakceptuj to zaproszenie na CS:Go proszę Trzymaj się
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. SeTa.

    Powrót

    FrOsT Powracam po 5 dniowej przerwie. Wiec tak dla 4life poprawiłem oceny w 5 dni. Postaralem się i jestem elooo ziomyyy
  23. Szanowni gracze 4life Z dniem dzisiejszym żegnam się na około 2 tygodnie może dłużej.Powodem są słabe wyniki w nauce.Muszę to poprawić inaczej nici z gry na dłużej. MTA i 4life zbyt wciąga i wtedy gracz bardzo robi się nerwowy i leniwy . Niestety piękno 4life dopadło mnie i zostałem sprowadzony na tor w którym potrzeba dużo pracy aby poprawić zachowanie i oceny.Więc tak nie będę się zbyt dużo rozpisywał. Podziękowania BlackSkorpio69- Dziękuje ziomek że przyjąłeś mnie do Triady. Lol3k-Dzięki za te rozmowy na mumble , CS GO i różne odpały. MrDanboss- Dzięki za CS GO i MTA jesteś zarąbisty PaSi*xD - Dzięki ziomek widzimy się w szkole Baker i Sosna- Dzieki za przyjęcie w Szeregi SAFD Serdecznie dziękuję całej administracji za możliwość gry na waszym serwerze bardzo wam dziękuję jesteście wielcy oby ten serwer był na wieki Widzimy się niedługo Pozdrawiam FrOsT
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin