Szanowni gracze 4life
Z dniem dzisiejszym żegnam się na około 2 tygodnie może dłużej.Powodem są słabe wyniki w nauce.Muszę to poprawić inaczej nici z gry na dłużej. MTA i 4life zbyt wciąga i wtedy gracz bardzo robi się nerwowy i leniwy . Niestety piękno 4life dopadło mnie i zostałem sprowadzony na tor w którym potrzeba dużo pracy aby poprawić zachowanie i oceny.Więc tak nie będę się zbyt dużo rozpisywał.
Podziękowania
BlackSkorpio69- Dziękuje ziomek że przyjąłeś mnie do Triady.
Lol3k-Dzięki za te rozmowy na mumble , CS GO i różne odpały.
MrDanboss- Dzięki za CS GO i MTA jesteś zarąbisty
PaSi*xD - Dzięki ziomek widzimy się w szkole
Baker i Sosna- Dzieki za przyjęcie w Szeregi SAFD
Serdecznie dziękuję całej administracji za możliwość gry na waszym serwerze
bardzo wam dziękuję jesteście wielcy oby ten serwer był na wieki
Widzimy się niedługo
Pozdrawiam FrOsT