Skocz do zawartości

krapeq

Gracz
  • Postów

    648
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez krapeq

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Posłuchaj dokładnie i nie spinaj.. Powiedzial mnie to ja wygrałem
  4. Dzięki eldokson jutro się zgłoszę po nagrodę
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. 610 ale to już na początek 500 ileś a reszta w ratach
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. krapeq

    Radar

    Frycia, nie Bone Country tylko Bone County
  9. krapeq

    krapeq - koniec

    Ty chyba nie czytasz ze zrozumieniem, będę grał i zarabiał bo mam długi
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie ma to jak dzisiaj biegnąć do remizy *syrena wyje* i stłuc całe kolano wywalając się na progu wejścia do niej.. -,-

    1. Kasztan*

      Kasztan*

      R.I.P Kolano Krapka [*]

    2. krapeq

      krapeq

      ^ kasztansko xD

    3. DareK.

      DareK.

      Nie szpanuj tak hę? xd po drugie jak byś pojechał na akcje? 16 lat to chbya za mało xd

    4. krapeq

      krapeq

      D@r3k, powiem szczerze, że praktycznie zawsze przybiegam pierwszy i otwieram bramy, jeżeli nie ma składu to ubieram nomex i przyglądam się tylko, choć gdy potrzebują pomocy to pomagam :)

    5. DareK.

      DareK.

      U nas w jednostce też jest takich kilka XD

  13. Podwyzszan 550k ale tak jak up sellne bullecika i ze służby wezmę
  14. Samolot 510k jak sprzedam bulleta i odbiorę wypłatę +/- 120k
  15. krapeq

    krapeq - koniec

    Witam, jak po tytule można zauważyć odchodzę z serwera. Jaki jest tego powód? Niestety, zaniedbałem swoich bliskich i rodzinę przez tą grę, straciłem nawet dziewczynę z którą byłem przez ok. 1 rok.. Naprawdę bardzo tego żałuje, że tak zaniedbałem moją dawną dziewczynę, oraz bliskich przez tą grę.. Odrazu mówię, żeby nie było spin, będe wchodził czasami na serwer pozarabiać, aby oddać nie spłacone długi, ale moja aktywność spadnie do minimum. Chciałbym pozdrowić parenaście osób. NeX - Dzięki, za te miłe chwile spędzone razem, dzięki za tą szansę w niezapomnianych dawnych SAFD! ZbyK - Pamiętam, jak jeszcze kiedyś zebraliśmy ekipę (m. in. Sebek) i zrobiliśmy bardzą fajną ucieczke XQward - Dzięki, za te rozmowy i oczywiście mój zaj*bisty mikrofon na MM! Dzięki, że zechciałeś założyc ze mną organizacje. Kasia105 - Nigdy nie zapomnę naszych chwili spędzonych razem w DES Zebra - To samo co wyżej Damian - fajny, miły człowiek Limitless - Również nie zapomnę naszych chwili w DES Cola* - Zioooomeeek! Dzięki za chwile spędzone razem i za te rapsy pisanie przezemnie, odrazu je sprawdzałeś. Szender - Powodzonka! FaceTQ - Dzięki za te niestety krótkie chwile spędzone w SAMD, było świetnie. Grzengol - Grzengol... Dziękuje za szansę w SAMD! Nukill - Dziena ziomek, powodzonka i awansu na admina Michaler - Michaler! Nigdy nie zapomnę czasów FamouS, dzięki <3 Namik209 - FamouS, dzięki za te 2 szanse .Powodzonka w karierze serwerowej. Blacku1337 - Ku*****wa!! Blacku!! i tak Cię KC <3 Galaxy - Dzięki, że do tej pory nie dostałem dyscyplinarki w SAMD Hoopak - Fajnie śpiewasz, idź w pokoju bimbru! xMachinex - Czekam na hajs! GumiS* - Gumka! powodzenia! Kasztan* - spoko ziomek, idzie po pisać. Mamy FB FrytaTu - Nigdy nie zapomnę, była raz spina Mamy FB! MikotoCross - Nie wiem, czy nadal tu grasz i to czytasz, ale odszedłeś na te ch*jowe gó**o, nie pozdrawiam Maddie - Dzięki za gre, organizacje. Powodzonka z WaatsoneM! WaatsoN - nie wiem czy nadal tu grasz, czytasz to. Powodzonka z panią wyżej. TheKruzii - Nie było spin, dzięki za gre! Houdini4701 - Dalszego powodzonka w SAMD, 3maj się amj - dzięki! DeltaRon - Pozdrawiam! Pietrek - awans na admina GR3 - Dzięki, fajnie się dogadywaliśmy Niestety, nie pamiętam więcej osób. Pozdrawiam całe SAFD, SAMD, SAPD, TSA, FBI Dzięki, krapeq, narazie
  16. ehh, nex, dzięki, za te wspólne chwile spędzone w DAWNYCH SAFD. To ty dałeś mi szansę w tej frakcji, która niestety, za ok. 1 rok zmarnowałem. Dzięki i powodzonka mamy FB
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin