Po pierwsze: obraziłeś moją mame, nie jego. Nie powinieneś dostać tego ub póki ja na tym serwerze gram, szczerze - wiesz co Ci powiem? Pokazałeś jakim jesteś pieprzonym frajerem skoro jedyne co umiesz to napinać się przez internet wjeżdzając na rodzine kogos, poprostu jesteś jednym wielkim zerem. W du**e mam te punkty które otrzymam, nie powinieneś mieć prawa wejść na to mumble za takie kur*a zachowanie jakie nam pięknie przedstawiłeś. Ban został wniesiony na moją oraz Kubsona prośbę i proszę o odrzucenie aktualnej oraz każdej kolejnej apelacji. ps. na prośbe Geloo, możesz napisać następną apelacje dopiero za 48h