Eldoszka! W sumie gram tu już troszkę, dorobiłem się swojego a się nie przywitałem. No to wam troszkę o sobie opowiem... Mam na imię Jasiek, pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego (małego miasteczka w województwie Świętokrzyskim). Uczęszczam do Szkoły Mistrzostwa Sportowego na kierunku piłki ręcznej (jest to szkoła średnia). Moimi zainteresowaniami jest sport (głównie siłownia) oraz motoryzacja (nie pogardzę dobrym, sportowym autkiem) no i oczywiście dziewczyny . Na serwerze gram od początku sierpnia, znalazłem tu swój "kącik", wielu z Was pytało mnie: Skąd ten nick? - Już Wam odpowiadam, można ująć, że bawię się w takiego Bogusia na serwerze. Jako, iż poruszam się bulletem więc nazwałem się RockusZBulleta, to tyle jeśli chodzi o mój nick. Na serwerze jak wielu zauważyło jestem świetnym kierowcom i bardzo często znajdziecie mnie w towarzystwie SAPD (pościgu), jestem osobą dbającą o RP więc wszelkie takie pościgi są odgrywane z przykładnością do RP. Jeżeli coś jeszcze chcecie o mnie wiedzieć - pytajcie.