Witam wszystkich!
Kiedyś musiał nadejść ten czas, czas pożegnania się. Na serwerze grałem od kwietnia 2015 roku.
Osiągnąłem swój cel i poznałem wiele wspaniałych ludzi. Dziękuje graczom, administracji za tak wspaniale spędzony czas na serwerze, którego na pewno nie zapomnę. Dużo się nauczyłem i dziękuję tym, którzy mnie prowadzili i dawali dobre rady. Na serwerze raczej nie miałem wrogów bo byłem przyjaźnie nastawiony. Jeszcze raz dziękuję za grę i chciałbym pozdrowić parę osób min:
*DeltaRon - Pamiętam jak wbiłeś na kanał mm i pozdrawiałeś YT
* TheTomson - Najlepszy szkoleniowiec SPSA
*.Vito - Dobry gościu z SDSA
*RemiXx - W SDSA często się do mnie tp i jeździłeś ze mną w lawecie
*gibipl - Najlepiej rekrutował w SDSA xD
*Magani - Pospolity Cj i stan umysłu :3 Trzymaj się znaliśmy się prawie od początku.
*ShorpY - Odwalacz w bulecie ;x
*PolskiNapoj - Kolejny Cj z którym bardzo dobrze mi się grało i odwalało! Dzięki za wszystko.
*Grabsio311 - Najlepszy lider org
*patryczek - ty to mnie wnerwiałeś ale byłeś dobrą mordą ;!
*KubuS<3 - No Ciebie to na pewno zapamiętam xD
*kuziolino - Nie sprzedawaj tej sabry z up xD
*Hinox - Wierzyłeś we mnie i byłeś dobrym kumplem, dzięki!
*Domatix - W SDSA cały czas mi wezwania zabierałeś ty nie dobry ;D
*BarT. - gdyby nie ty nie byłoby mnie tutaj. Znam Cię od ponad 2 lat i jesteś dobrą mordą. Zrobiłeś to co zrobiłeś ale to już nie ważne. Dzięki za wszystko co dla mnie zrobiłeś
Z wieloma mam kontakt na fb więc piszcie
Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam! Było was o wiele więcej ale nie będę się za dużo rozpisywał. Jeszcze raz dziękuję za wspólną rozgrywkę i mam nadzieję że jeszcze kiedyś tu wrócę.
Trzymajcie się!
_DuDuS_