Nick funkcjonariusza: @Kacper^,^
Data i godzina zdarzenia: 25.04.1019
Pełen opis sytuacji: Zostałem zatrzymany w SF, ponieważ nie stosowałem się do KRD, a że miałem jeden wpis to postanowiłem uciekać. Kiedy zostałem załapany miałem do wyboru mandat lub więzienie(wybrałem mandat). Cena mandatu wyniosła 5180PLN. Mandat nakładał @Kacper^,^, a cena była zawyżona. Według kodeksu drogowego mta4life (https://mta4life.pl/forums/topic/114450-kodeks-drogowy-serwera-mta4life/) powinienem zapłacić 3700PLN. Wiem, że to małą różnica w cenie mandatu ale jest to zawyżona cena.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: (jest to skopiowane z consoli w grze )
◉ Jazda pod prąd (560 PLN, 4 PK) ◉ Jazda na skróty (560 PLN, 4 PK) ◉ Spowodowanie kolizji w ruchu drogowym (560 PLN, 4 PK) ◉ Przekroczenie prędkości (od 70km/h) (980 PLN, 7 PK) ◉ Łamanie zasad RP (1400 PLN, 10 PK) ◉ Ucieczka przed policją (do 10 min.) (1120 PLN, 8 PK)
Ja, oli123 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje