Skocz do zawartości

Verki

Gracz
  • Postów

    217
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Verki

  1. Sprzedany. LOCK Jak już sam sobie Zamykasz to przynajmniej przenieś do archiwum.../Borkosss
  2. Diabelek ty gnojku !! Wszystkiego Najlepszego dobrej du*y , duzo hajsu i zebys kiedyś miał tego RCON'a !

  3. Model: Walton Pojemność silnika: <1.6 cm3> Przebieg: Nowy Usterki: Brak Cena: Proszę o licytacje od 20k. ID: 6 ( drugi na serwie ) Kolor: Niebieski Tuning: Brak Kolor świateł: Standardowe SS'y: ---
  4. Verki

    Budynek TSA

    O ty moj mistrzu <3
  5. O KÓRDE NIE WIESZE MAJOM MONBEAMY O BORZE ! KIEDY REKRU ?
  6. Regulamin giełdy ważny od 19-12-2015. 1. Na giełdzie zabrania się jeździć uszkodzonymi pojazdami 2. Na giełdzie zabrania się wystawiać uszkodzone pojazdy. 3. Na giełdzie zabrania się jeździć pojazdami bez ceny. 4. Na giełdzie zabrania się wystawiania pojazdu dla beki ( np. za 1PLN. ) 5. Na giełde zabrania się wjazdu pojazdami publicznymi lub pojazdami pracy. 6. Wymiany pojazdami są możliwe tylko przy Administratorze w innym wypadku są one surowo zakazane. 7. Na giełdzie może patrolować jednostka policyjna tylko wyłącznie na sygnałach. Autor regulaminu Verki.
  7. Siemanko ! Dzisiaj dla was mam licytacje turismo ! Odrazu mowie NIE CHCE ZADNYCH OFERT AUT ! Model : Turismo Przebieg : 5000.00 Kolor : Pomaranczowy Tune : Unikatowe różowe lampy , kolorowy licznik , ogarnicznik, wykrywacz , felegi itp. Cena : Licytujemy od 500k ZAPRASZAM DO LICYTACJI !
  8. Sztandar najlepszego gnojku ! Awansów Awansów Awansow !!!

  9. Siemanko ! Dzisiaj dla was mam licytacje turismo ! Odrazu mowie NIE CHCE ZADNYCH OFERT AUT ! Model : Turismo Przebieg : 5000.00 Kolor : Pomaranczowy Tune : Unikatowe różowe lampy , kolorowy licznik , ogarnicznik, wykrywacz , felegi itp. Cena : Licytujemy od 500k ZAPRASZAM DO LICYTACJI !
  10. uBitek ty klocku mój kochany ! Wszystkiego najlepszego , dużo zdrówka , szczęścia ładnej laski, RCONA ! No i oczywiscie czego sobie zyczysz ! Najlepszego stary ! ! ! <3

    1. Bensiu

      Bensiu

      Verki,mam sprawę dotyczącą TSA.Jak wejdziesz na serwer wszystko wyjaśnię.

       

  11. Postępy Postępami <3

    1. GREGORY.
    2. Naturalny1991

      Naturalny1991

      Uwielbiam frytki, mam słabość do frytek, zresztą, kto ich nie lubi. Najsmaczniejsze są frytki smażone w domu, przygotowane z prawdziwych ziemniaków, oleju i soli. Brzmi zwyczajnie a jednak takie nie jest. Odkąd zaczęłam czytać etykiety produktów i pytać w restauracji czy frytki serwowane przez nich mają gluten i co jest dokładnie w ich składzie, doszłam do wniosku, że prawdziwych frytek ze świecą szukać. W większości to pulpa ziemniaczana uformowana na kształt frytki, lub frytki obtoczone w n...

    3. Pyro*

      Pyro*

      siemka Verki XD pamiętasz mnie xd

    4. RaveX

      RaveX

      Naturalny to ty baba?? :o "Odkąd zaczęłam" xD

  12. Jak chcesz wejść na mumble co Ci pisze?? Wyskakuje Ci twoje IP ?
  13. Kasia ;((

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. Kasia105
    3. Dopek

      Dopek

      Verki a ty co? Kozak się zrobiłeś bo za przeproszeniem pewnie lizałeś się do rconów przez tydzień na Mumble? I co? Teraz będziesz wytykać mojemu ziomkowi KNX'owi że może o suppie pomarzyć? Zachowujesz się jak jakiś dzieciak. Osiągnałeś coś i szpanujesz. Tak samo jakbyś jakąs laskę poderwał i chwalił się nią każdemu co można. Gorzej niż dzieciak. Pamiętaj Verki... Wszystko co dobre szybko się kończy kolego..

    4. Rockus

      Rockus

      exelele przytkaj buźke, bo jak Cię słucham to mi się żyć odechciewa.

    5. Dopek

      Dopek

      Rockus, bo co? Co mi zrobisz? Następny się znalazł? Może napisz coś z sensem a potem się kolego wypowiadaj bo to co piszesz jest żałosne, nawet nie uzasadnisz swojej wypowiedzi kolego najdroższy. A po pierwsze ja do ciebie nie mówie tylko piszę więc jak mnie możesz słuchać?

    6. Verki

      Verki

      exelele dzieckiem to ja Cie moge w tym momencie nazwać.. Lizanie du*y aha ok.. Wiesz wogle co to znaczy kozak.. Watpie. Do Rockusia też sie nie przyczepiaj. A co do mnie powiedziałem swoje i tyle nie musisz sie wypowiadać Haha to że masz jakiś ból du*y bo te , czy inne osoby dostaly swoja szanse na supporta. A ty mowisz ze du*e liżą.. żałosny jesteś D:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin