Skocz do zawartości

Stuba

Gracz
  • Postów

    313
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Stuba

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Stuba

    Konkurs [Premier]

    [Komentarz został zablokowany przez UE]
  3. Łooo panie tyle tego było, rower na służbie (co bana wyrwałes), odwalanko GOPR Akcje rp, afczenie na bazie i dużo więcej
  4. Zapraszam na Off-Topic konkurs na 2x manany cabrio <3 

  5. O ty lamu, kolego Nic sie nie stało przeicież C: Może kiedyś mieliśmy wspomnienie a może nie, lecz ja nie pamiętam ;c
  6. Wyglądam nie za dobrze więc
  7. No pomagał mi, jak mi się laweta obróciła przez przypadek c; No były może kiedys jakieś jeszcze
  8. Stuba

    Elegy 1.8

    Za ranchera 1.6 Lampki Licznik Rejka +30k ?
  9. Witam, przychodzę do was dziś z konkursem na dwie manany cabrio 1.4 Co trzeba zrobić pytacie ? To proste 1. Zostawić like pod tym postem 2. Zostawić komentarz obojętnie jaki bo i tak maszyna będzie losowała Wyniki będą 28 Lipca, do wygranego odezwę się na pw na forum. Raczej zdjęcia nie musze dawać bo każdy wie jak wygląda manana. (Wygrany otrzymuje dwie manany) Powodzonka Więc tak losowałem na podstawie pierwszy komentarz to numerek 1, drugi komentarz do drugi numerek, a wygrał numerek 11 i jest to @Aris Gratulujemy zwycięzcy !
  10. Dobry pomysł, lecz mało przemyślany, po wybranym miesice np LV całe czy coś, i zapomniałeś że są blipy na mapie.
  11. Cycki ? Syrena czy Fiat 126p
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Cjfallo Audi Q7 Czy Audi A7
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin