-
Postów
2 001 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia batycki
Spamer (4/4)
932
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje batycki
-
Boże czy wy serio jesteście takimi amebami, że śmiejecie się z takiego pawełka, który znalazł "miłość przez kabelek"? Jak widać was nawet w tym kabelku nie chcą skoro pokazujecie, że wasza inteligencja jest na poziomie 0.
- Pokaż poprzednie komentarze 5 więcej
-
jasnowidz :v
-
2 minuty temu, StrauZ napisał:Taka miłość nie jest na wieczność, pozdro.
Zależy, mój znajomy ma taką dziewczynę już z 2 albo nawet 3 lata, widzieli się z 6 razy tylko ale im to wystarcza
-
Całować też będą się przez kamerke na skype?
-
czy dla ciebie miłość to tylko seks ruchanie 69 wóda koks imprezy balanga dzicz?
-
Żebym jeszcze z nią był, ale spoko :-)
