Skocz do zawartości

batycki

Gracz
  • Postów

    2 001
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O batycki

  • Urodziny 29 Kwietnia

W świecie gry

  • ID konta gracza 15197
  • Nick batycki
  • Data rejestracji 2015-08-20 11:56:40
  • Ostatnio widziany 2023-12-19 00:40:20
  • Łączny czas gry 6 godz. 00 min.
  • Respekt
    0
    Life Points
    50
    Punkty karne
    18

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Zachodniopomorskie
  • Płeć:
    mężczyzna

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    straznik teksasu

Ostatnie wizyty

25 565 wyświetleń profilu

Osiągnięcia batycki

Spamer

Spamer (4/4)

932

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje batycki

  1. Szkoda, że teraz serwer stał się naprawdę typowym RPG polegającym na farmieniu statów na pracach czy też giełdzie.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Davlo

      Davlo

      bo ty twaróg i cej

    3. Krul.wd
    4. Slay

      Slay

      taranek = :)

      brak taranka = :(

       

    5. batycki

      batycki

      popieram slaya krula i dreya, jak można tak bardzo ekscytować sie pikselami? gra właśnie ma być dla funu, masz mieć radość z rozgrywki a nie spędzić 1000 godzin na magazynie o wymiarach 10x10 żeby dorobić sie infernusa

    6. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      Serwery tego typu charakteryzują się tym, że każdy może robić to co chcę. Bez sensu jest Twoje zdanie.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin