Skocz do zawartości

batycki

Gracz
  • Postów

    2 001
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O batycki

  • Urodziny 29 Kwietnia

W świecie gry

  • ID konta gracza 15197
  • Nick batycki
  • Data rejestracji 2015-08-20 11:56:40
  • Ostatnio widziany 2023-12-19 00:40:20
  • Łączny czas gry 6 godz. 00 min.
  • Respekt
    0
    Life Points
    50
    Punkty karne
    18

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Zachodniopomorskie
  • Płeć:
    mężczyzna

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    straznik teksasu

Ostatnie wizyty

25 573 wyświetleń profilu

Osiągnięcia batycki

Spamer

Spamer (4/4)

932

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje batycki

  1. jeez ta gospodarka tera to leży, perek 5k, czysty sultan kosztuje tyle co elektryczny bufek a tuning to wgl XD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Orbit

      Orbit

      Biedny zawsze narzeka, mi tam to różnicy nie robi ;) 

    3. Duchnikovsky

      Duchnikovsky

      Gospodarka leży i kwiczy. Co zrobić? Zróbmy licytację w ciemno zepsujemy to jeszcze bardziej. Złote myśli.

    4. PLEJSU.weed

      PLEJSU.weed

      Chciałbym licytację w ciemno 

    5. krukuToxic

      krukuToxic

      Wcześnie się zorientowałeś. Ceny z du*y poszły w górę. Tak było z sultanem i jesterem. Ktoś tam z rconów sobie wymyślił że sultan za drogi to obniżyli jego cene w salonie a jester + 80/90k?

    6. Ra1n.

      Ra1n.

      buffek 1.8  wczoraj  ktos sprzedał za 180k  pozdro XD

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin