Skocz do zawartości

batycki

Gracz
  • Postów

    2 001
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez batycki

  1. batycki

    :)

    narak
  2. batycki

    :)

    pa kirgo
  3. batycki

    Prośba o grafikę RaveX

    PS: Czcionka to chyba Edge Racer
  4. niet, lpg ma mananka id 1
  5. batycki

    S4?

    pornominial poszed w piach do żyda, tera tahoma up1, hydra na którą może jakiś konkursik zrobie
  6. batycki

    S4?

    Siemak a może narak. Nwm jakoś mnie nie ciągnie do serwera po 700h tutaj. Jakiegoś tam czipaha 2.2 osiągnąłem, przegrałem w kasynie, poodwalałem itp. W sumie tera na sampa sie przerzuciłem więc jakby ktoś coś pw. Gram na DM i RP. Wypisze sobie kilka osóbek bo czemu nie Hrydziu* - Hrycia grr, życzę ci żebyś UB miał w końcu no i infuwki znowu. smilus - Babcia, biedak, żyd. Oddam ci ten hajs w końcu, nie stresuj sie , fajnie sie odwalało. Może na NFS kiedyś znowu zagramy. xGrondzel - Sajmon, z tobą kontakt mam pijaku, jakby co to przejdź przez ulice i zapraszam do siebie XD kirge - wyzdrowiej w końcu psychicznie ok Krul* - Chyba najlepszy admin, pomógł mi praktycznie w tym, w czym chciałem, dzięki za te skiny Ox* - powodzenia z radiem, od czasu do czasu zajrze co tam u was. Jakby co wal śmiało FB Szender - Łendi, dzięki za te odwalanie i te akcje na DM. Zdrowia może jakiegoś donejta w wakacje ci walne jak zarobie KilusTv - Spoko SAPD, fajnie się uciekało Dodatkowo całe weed za tą patole Reszte może później wypisze
  7. Nareszcie, lecz czy jeżeli sprzedałem na raty przed tą zasadą odzyskam pieniądze?
  8. batycki

    Telefon

    Dostałem ofkę Xperi Z1. Opłaca się za 300?
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. batycki

    Telefon

    Właśnie dlatego jadę obejrzeć go jutro. Możecie dalej podsyłać oferty jakieś, telefon nie musi być super mocny. Ma służyć do FB, Messengera i czasem do jakiegoś GTA lub Heartstone'a.
  11. batycki

    Szukam podmianki :>

    Miałem te podmianki, polecam <3
  12. "nigdy nie wrócę i nic mnie nie skłoni" ~Iguana Elo.
  13. batycki

    Telefon

    Używka na gwarancji podobno, nie kupię nigdy nowego telefonu :v
  14. batycki

    Telefon

    Siemka, w najbliższym czasie (niedziela) planuję kupić sobie nowy telefonik a mianowicie Sony Xperia M4 Aqua. Miał ją może ktoś z was? Ew. jaki lepszy telefon za 300 zł polecacie? (najlepiej dajcie linka do aukcji na olx to lookne se)
  15. Siema siema kupie P+

    1. WillSoon

      WillSoon

      Mam 30 day ile dasz??

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin