Siemak a może narak.
Nwm jakoś mnie nie ciągnie do serwera po 700h tutaj.
Jakiegoś tam czipaha 2.2 osiągnąłem, przegrałem w kasynie, poodwalałem itp.
W sumie tera na sampa sie przerzuciłem więc jakby ktoś coś pw. Gram na DM i RP.
Wypisze sobie kilka osóbek bo czemu nie
Hrydziu* - Hrycia grr, życzę ci żebyś UB miał w końcu no i infuwki znowu.
smilus - Babcia, biedak, żyd. Oddam ci ten hajs w końcu, nie stresuj sie , fajnie sie odwalało. Może na NFS kiedyś znowu zagramy.
xGrondzel - Sajmon, z tobą kontakt mam pijaku, jakby co to przejdź przez ulice i zapraszam do siebie XD
kirge - wyzdrowiej w końcu psychicznie ok
Krul* - Chyba najlepszy admin, pomógł mi praktycznie w tym, w czym chciałem, dzięki za te skiny
Ox* - powodzenia z radiem, od czasu do czasu zajrze co tam u was. Jakby co wal śmiało FB
Szender - Łendi, dzięki za te odwalanie i te akcje na DM. Zdrowia może jakiegoś donejta w wakacje ci walne jak zarobie
KilusTv - Spoko SAPD, fajnie się uciekało
Dodatkowo całe weed za tą patole
Reszte może później wypisze