Skocz do zawartości

batycki

Gracz
  • Postów

    2 001
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez batycki

  1. batycki

    Sandking :3

    To jest max. 10 minut, sam takie coś mogę zrobić xd. Grzesiu pisz PW, to coś wykombinuję.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. batycki

    @C

    Powinno cię zadowolić.Link: PW Mocniejsza koliduje ze zderzakiem, ale jakby co PW. Link: PW
  4. Let the green power be with you

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. batycki

    @C

    Nie robię póki co negatywów! Dopiero się uczę...
  11. batycki

    @C

    Gdybym brał je z internetu, podchodziłoby to pod paragraf. Tak, robię je w Zandoza Modeler 2.
  12. batycki

    @C

    Taxi ma podmiankę serwerową. Co najwyżej Cabbie.
  13. batycki

    @C

    **W tym poście zamieszczał będę screeny zrobionych gleb** Model: Jester Rodzaj: Mocna Klient: Zdjęcia: Model: Premier Rodzaj: Mocna Klient: @pawelik001 Zdjęcia: Model: Buffalo Rodzaj: Mocna Klient: @SmC Zdjęcia: Model: Feltzer Rodzaj: Mocna Klient: @Kenny Zdjęcia: Model: Sultan Rodzaj: Mocna Klient: @Avenged Zdjęcia:
  14. batycki

    @C

    Cześć, ja jestem i powracam z glebami! Gleby robię dla przyjemności, nie dla zysku. Q: Co to gleba? A: "Gleba" to takie obniżenie zawieszenia. Coś jak moduł UP3, lecz ja robię to za darmo. Q: Czy każdy widzi glebę? A: Tak, jeżeli w pojeździe zaciągniesz hamulec ręczny. Q: Jak wgrać glebę? A: Tak, jak pokazano tutaj: KLIK. Q: Czy gleba "zżera" FPS'y? A: Nie. Q: Jak zamówić glebę? A: To proste. Wypełnij tylko wzór podany niżej i wklej go w odpowiedzi do tego tematu. Q: Czy gleby są do każdego auta? A: Nie, gleb nie można wgrywać do pojazdów, które posiadają jakiś wariant oraz do pojazdu marki Deluxo, DFT-30 i innych podmienionych modeli. Q: Ile czeka się na glebę? A: Max. 24 godziny od pojazdu. Q: Czy mogę zglebić moją ulubioną podmiankę? A: Jasne, lecz nie każdą, ponieważ niektóre podmianki posiadają zablokowany plik .dff Wzór: Nick z serwera: Model pojazdu: Link do podmianki (opcjonalne): Rodzaj gleby (Lekka, średnia, mocna) Zapłata: Coś od siebie: Proszę o przypięcie tematu i zdjęcie z niego prefixu!
  15. To niezły pawełek

  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin