Cześć, ja jestem i powracam z glebami! Gleby robię dla przyjemności, nie dla zysku.
Q: Co to gleba?
A: "Gleba" to takie obniżenie zawieszenia. Coś jak moduł UP3, lecz ja robię to za darmo.
Q: Czy każdy widzi glebę?
A: Tak, jeżeli w pojeździe zaciągniesz hamulec ręczny.
Q: Jak wgrać glebę?
A: Tak, jak pokazano tutaj: KLIK.
Q: Czy gleba "zżera" FPS'y?
A: Nie.
Q: Jak zamówić glebę?
A: To proste. Wypełnij tylko wzór podany niżej i wklej go w odpowiedzi do tego tematu.
Q: Czy gleby są do każdego auta?
A: Nie, gleb nie można wgrywać do pojazdów, które posiadają jakiś wariant oraz do pojazdu marki Deluxo, DFT-30 i innych podmienionych modeli.
Q: Ile czeka się na glebę?
A: Max. 24 godziny od pojazdu.
Q: Czy mogę zglebić moją ulubioną podmiankę?
A: Jasne, lecz nie każdą, ponieważ niektóre podmianki posiadają zablokowany plik .dff
Wzór:
Nick z serwera: Model pojazdu:
Link do podmianki (opcjonalne):
Rodzaj gleby (Lekka, średnia, mocna)
Zapłata:
Coś od siebie:
Proszę o przypięcie tematu i zdjęcie z niego prefixu!