Skocz do zawartości

NLE.CHOPPA

Gracz
  • Postów

    165
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez NLE.CHOPPA

  1. Model: Perennial ID: 23795 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 100k (full naprawa 100%=45 pln) Dodatki: UP 1, UP 2, HYDRAULIKA, ATRAPA NAJWIEKSZA, LICZNIK, MALOWANE FELE, PROGI, SPOILER, CB, OGRCena: od 160 000 PLN Coś od siebie: Fajny perasek z hydrą do szpanu. Dużo typów mówi ,że kozackie to wiecie. Możecie wyrywać nim dupery. Oczywiście kolorki są piękne i pasują do GROVE STREET > @Chersey potwierdzi mordo. SS’y: https://imgur.com/a/prJR6q6
  2. Polecam! Dobra zabawa gwarantowana
  3. :4l:Zostałem dziś oficjalnie przyjęty do SG4L!:4l:

    @Tobiasz63 wraz z resztą zarządu zgodził się dać szanse mi i mojemu koledze @Styks

    Myślę ,że będzie to lepiej spędzony czas wraz z Spryts Grups 4Life!

    Bawimy się, bawimy! <3


     

  4. Nie wykonywanie poleceń, utrudnianie służby, obraza funkcjonariusza. Z mojej strony tyle czekam na zarząd SAPD.
  5. Nie musi być po pościgu by dać do pp. Wystarczy zatrzymanie
  6. Seciak music być w SG4L.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  13 więcej
    2. Lunaris*
    3. KNX

      KNX

      @Styks został już dodany do konfy SG4L na FB.

      @SeciaK, posiadasz również FB?

    4. NLE.CHOPPA

      NLE.CHOPPA

      NA FB już dodane! <3 

    5. KNX

      KNX

      Przenosimy rozmowę na konfę SG4L.

    6. Lisa_
  7. Po 1. Gdy wykonywałem pomiar zostawiles auto i do mnie podszedłem to pisałem ze masz odjechać bo pojazdu nie możesz parkować gdzie ci się zachce. Po 2. Gdy dalej stawiales opor postanowiłem ci zalozyc blokadę lecz uciekles. Po 3. Wrociles znowu w to samo miejsce wyszedles z auta i zaczeles palic papierosa. Po 4. W drodze do wiezienia tak mnie nawyzywales ze dostales mute od @AcoreQ. Żenujące zachowanie i bez sensu skarga. Czekam na wypowiedź zarządu lub/oraz @Baker.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nawet Support widzi ,że twoje zarzuty są bez sensu. Drogi obywatelu czekamy na wypowiedź zarządu
  14. Witam, po 1 pan Karakan został zatrzymany za pobicie policjanta (animki na 15 min). Z kolei ty zostałeś zatrzymany za utrudnianie pracy SAPD i obraze sluzb mundurowych. Po 2 logi są poucinane i strasznie okrojone i połowy wiadomości nie ma i przez to niektóre rozmowy są kompletnie bez sensu. Po 3 rzeczy które pisałem na G nie pisałem o tobie po prostu pisałem sobie z kolegami co widać. "//Pan policjant nie przedstawił‚ się, nie podał‚ swojego stopnia" >> [2018-07-31 13:43:07] [Output] : SeciaK [25]: Witam, z tej strony Police Officer I SeciaK się kłania. "//Nie podaĹ‚ powodu zatrzymania, tylko ĹĽaĹ‚oĹ›nie napisaĹ‚, ĹĽe mam zjeĹĽdzać, poczuĹ‚em siÄ™ uraĹĽony ([2018-07-31 13:42:32] [Output] : SeciaK [25]: 5 sekund masz na odejście)" >> pisałem ci ze masz odjechać bo utrudniasz pomiar Na reszte logów nie chce już mi się odpowiadać bo jak widać nie wiesz co robisz. ( jak będzie trzeba odpowiem lecz logi są okrojone) Stajesz przy pomiarze i mowie ci ze masz odjechać >> Stoisz dalej mimo ostrzezen >> biore cie do wiezienia >> jakiś typ zaczyna mnie bic tez go biore >> mówisz ze masz nagranie >> wsadzam do wiezienia za odpowiednie powody. Z mojej strony wszystko.
  15. NLE.CHOPPA

    Pokaż swoją twarz

    Ogolnie wyglądam jak jakaś Ania lat 10 z SAPD ale luźne wroty! @PapiezJakub @Aksamitna
  16. Nie ma sprawy SZEF! Za całe zajście przepraszam Cię Exel. Mogłeś pisać na serwerze to bym zapłacił ale ważne ,że dobrze się zachowałeś, dzięki. ✔ Przekazałeś/aś 500.00 PLN graczowi Exel.
  17. No ogólnie nie uderzyłem Cię jechałem ciągle jednym pasem i nagle taxi zrespila się na radiowozie i potem zniknęła. Mogłeś do mnie napisać to bym oddał za szkody bo nie wiedziałem przez te lagi czy serio Cię uderzyłem. Przepraszam lecz to z winy lagów.
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Troche gównoburza ale TOXIC COMMUNITY trzeba niszczyć bo to nawet zabawne nie jest a ja nie lubie fałszywych osób. :/ Więc zapraszam na nowy film z 4LIFE:4l: o Noxcie:

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. walery
    3. KNX

      KNX

      Obejrzałem to. Przeczytałem te 3 komentarze, ten 3 najdłuższy bardziej opisany. 

      I powiem Ci, że jestem w ogromnym szoku @SeciaK.

    4. KNX

      KNX

      @Zebra go zbanowała na 999d i cały serwer jej dobrze podziękuję. 

      Miłego dnia. 

    5. Miszczu5221

      Miszczu5221

      @Tobiasz63 Tobi chce ci się pisać takie długie statusy o SG4L?

    6. Kacperix3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin