Skocz do zawartości

AcoreQ

Gracz
  • Postów

    4 836
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    9
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez AcoreQ

  1. 01.12.2022 Support @Maciek. odchodzi z rangi na własne życzenie.
  2. 27.11.2022 Administrator @ThanKs.ogf odchodzi z rangi na własne życzenie. Support @tyrkat404 zostaje zawieszony na okres 3 dni, z powodu niepoprawnego wywiązywania się ze swoich obowiązków, nieuzasadnionego nadania kary.
  3. Oh shit, 
    @LuKi16 teraz już Ci się uda na zielonego, powodzenia! 

  4. Wiesiczka wraca na rejony, trzymaj krótko tam 

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. 10.08.2021 Support @Halloween zostaje zawieszony na okres 7 dni z powodu niewywiązywania się z obowiązków członka ekipy.
  7. 1. Najlepszy Support: @deluXe @Matias2525 2. Najlepszy Moderator: @K4nciasty 3. Najlepszy Administrator: @Bilu. @Kubula 7. Najlepsza Frakcja: SAPD 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: @suszek 13. Najlepszy Lider: @CampeQ 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Lukasz1393 16. Największy No-life Serwera: @LuKi16 17. Najbogatszy Gracz: @SebeQ. 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Wiesi3k.
  8. całkiem całkiem się czytało, niektóre pytania rzadko spotykane (chyba) - także + pozdrowionka
  9. AcoreQ

    Owca żegna Was!

    Powodzenia w 2 klasie podstawówki, miłego.
  10. oj ten bombel co wyczynia, protestów się zachciało xd

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. sqah

      sqah

      acor poeta, ziapka wygrala i tyle siema

    3. veeito.

      veeito.

      Oczywiście przed samym "ocenianiem" walki warto spojrzeć na poszczególne kwestie. Norman Parke - Osoba, która walczyła w największej federacji na świecie, jeśli chodzi o MMA (UFC). Parke również był mistrzem w kategorii lekkiej KSW. Nie będę z tej strony negował i krytykował umiejętności Normana, faktycznie, pokazał on również poziom i obaj dali świetną walkę. Odnosząc się @AcoreQ do twojego komentarzu - Parke zapewne nie czuł się swobodnie w innym środowisku niż zawsze, całkowicie inni ludzie i inna atmosfera. Kasjuszowi udało się kilkukrotnie wyprowadzić naprawdę godne podziwu ciosy Normanowi, lecz jak wszyscy wiemy, Kasjusz posiadał lepsze warunki fizyczne, obstawiam, że był to główny plan Normana, aby w ten sposób "zaoszczędzać" czasu i następnie go punktować. Cóż... spodziewałem się dużo agresywniejszej walki, w końcu konflikt był dość chaotyczny, lecz dali dobrą walkę i jestem dumny z Normana i z Kasjusza. Nie mam zamiaru nikogo krytykować ani hejtować, to jest sport - Raz się wygrywa, a raz przegrywa. Miłego wieczoru.

    4. lipek.cj

      lipek.cj

      pieknie parke wygral a pajace placza

    5. PAWELOVSKI.
    6. AcoreQ

      AcoreQ

      @Veeito, tak - kasjo trafił tam kilka razy, ale spora część ciosów była w gardę albo po prostu przestrzelona, Norman znacznie częściej trafiał celnie. Ale zostawmy już przebieg walki, bo nawet ten status nie miał tego w planach. Chodziło mi w nim o brak profesjonalizmu ze strony Boxdela, który odczuł (?) już to chyba. Nie może wejść sobie do oktagonu i krzyczeć, że stormin nie wygrał, ma on to "gdzieś" i będzie protest. Wizerunkowo federacja na tym straci, taki brak szacunku do takiego zawodnika to kpina. Tak samo mogli wejść przy werdykcie o pas kobiet, gdzie spora część osób uważa zwyciężczynią kamiszkę, ale cóż "dwójka najlepszych dzieci" ma błyszczeć. Mimo wszystko, warto jednak docenić chwilowe zachowanie Kasjusza po zakończeniu walki - naprawdę, ten moment się mi podobał. Niestety, bombel wbił i przegranemu (na ten moment) coś się w głowie przestawiło i wrócił do swojej wersji z internetu. 

  11. 1. Najlepszy Support: @CampeQ 2. Najlepszy Moderator/ka: @Bilu., @Kozixon 3. Najlepszy Administrator/ka: @L4MP3K.3D, @Avenged.dev, @StivGamer 7. Najlepsza Frakcja: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: @deluXe 13. Najlepszy Lider: @CampeQ 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Owcaaa*, @Lukasz1393 16. Największy No-life Serwera: @LuKi16 17. Najbogatszy Gracz: @Wiesi3k. 20. Najlepsza praca na serwerze: Kosiarki
  12. Trzymaj się wariacie, wspaniale się słuchało różnych sformułowań w kierunku Wiecha. Powodzenia z prawkiem, niech chwile na ffs'ie nie pójdą na marne Rozkład jazdy jest jeden, Hasta la vista
  13. 1. Najlepszy Support: @CampeQ 2. Najlepszy Moderator/ka: @Bilu. @Kozixon 3. Najlepszy Administrator/ka: @Wiesi3k. @L4MP3K @StivGamer 7. Najlepsza Frakcja: SAPD 8. Największy No-life Serwera: @LuKi16 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Lukasz1393 11. Najlepszy Lider: @CampeQ 13. Najlepszy pracownik Frakcji: @deluXe 18. Najlepsza praca na serwerze: Kosiarki 19. Najbogatszy Gracz: @SebeQ.
  14. Kiedy erkon? ;]

    1. LuKi16

      LuKi16

      Wczoraj Michaś, wczoraj

    2. AcoreQ

      AcoreQ

      a, gratulację i powodzenia 

      pamiętaj, żeby wiedzieć, kiedy ze sceny zejść 

    3. LuKi16
  15. Australia in the 90s | Abc for kids, Teletubbies, My childhood

    1. AcoreQ

      AcoreQ

      @Passive, staraj się dalej z ub! Mądry z Ciebie gość. Dziwne, że @LuKi16 zakończył apelację, ale nie nadał ponownie bana dla tak znakomitej persony. ;]

    2. bilu.klimatkartel
    3. Passive
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin