Witajcie moi drodzy gracze! Jak zapewne się domyślacie odchodzę. Pomyślicie pewnie,że odejdę jak poprzednim razem...ne ne ne Tym razem odchodzę na prawdę Chciałbym podziękować Wam graczom oraz administracji za miło spędzone ~14 miesięcy na tym serwerze. Myślę,że jako Supporter/Administrator/Generalny Inspektor sprawdziłem się dobrze. Chciałbym teraz pozdrowić kilka osób które były dla mnie na tym serwerze najważniejsze: @Owieczka - Moja ukochana <3 Gdyby nie ten serwer nie spotkałbym tak wspaniałej dziewczyny z jaką mogę teraz dzielić swój świat <3 - Mam nadzieję,że Ty przejmiesz teraz SAPD bo wiem,że na pewno spełnisz się na tej randze! @BartekZRK - Jamniku mój kochany trzymaj sie ;p - Nie pij tyle bo Ci wątroba wysiądzie @Damian. - Znalismy się jako tako ale jesteś bardzo fajną osobą @Kasia105 - Znamy się ponad 2 lata. Masz swoje odpały. Z wiekiem Ci to mam nadzieję minie @Zebra - Trzymaj się piękna :DDD - Trzymaj się! Wiesz gdzie mnie szukać . . . Chciałbym pozdrowić jeszcze wiele osób ale po prostu nie starczyłoby mi dnia na spisanie wszystkich wspomnień z Wami. Chciałbym po prostu pozdrowić caluśkie San Andreas Police Department. Zawsze będziecie dla mnie jak rodzina! Każdy z Was wie gdzie mnie szukać,a jeśli ktoś nie wie - wyślijcie na forum prywatną wiadomość,a na pewno podam Wam swoje fb Pozdrawiam wszystkich serdecznie,żegnam się z Wami i życzę miłej gry! S4!