Skocz do zawartości

Szender

Gracz
  • Postów

    1 201
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Szender

  1. Szender

    Miło byłoo

    Hahahahahahahaha
  2. Szender

    Trzymajcie się, S4.

    Pffff. Kontakt masz więc wiesz gdzie mnie szukac :3
  3. Szender

    Koniec tego dobrego

    Wiesz gdzie mnie szukać jakby co ;D
  4. Szender

    Definitywny koniec :*

    Jak ja sam sie zbanowalem xDDDDD
  5. Szender

    Definitywny koniec :*

    Hahaha Wątpię ;D
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Szender

    Definitywny koniec :*

    W cs nadal będziemy grać
  8. Szender

    Definitywny koniec :*

    Przesadzasz Zebruś
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Szender

    Definitywny koniec :*

    Kryminalni z SAPD zrobią mi wjazd na chate
  11. Szender

    Definitywny koniec :*

    @DevilMe Wiadomka ;D
  12. Szender

    Definitywny koniec :*

    Jak ktos coś by chciał od Szendusia - forum priv i dam Wam fejsbuczki
  13. Szender

    Definitywny koniec :*

    Witajcie moi drodzy gracze! Jak zapewne się domyślacie odchodzę. Pomyślicie pewnie,że odejdę jak poprzednim razem...ne ne ne Tym razem odchodzę na prawdę Chciałbym podziękować Wam graczom oraz administracji za miło spędzone ~14 miesięcy na tym serwerze. Myślę,że jako Supporter/Administrator/Generalny Inspektor sprawdziłem się dobrze. Chciałbym teraz pozdrowić kilka osób które były dla mnie na tym serwerze najważniejsze: @Owieczka - Moja ukochana <3 Gdyby nie ten serwer nie spotkałbym tak wspaniałej dziewczyny z jaką mogę teraz dzielić swój świat <3 - Mam nadzieję,że Ty przejmiesz teraz SAPD bo wiem,że na pewno spełnisz się na tej randze! @BartekZRK - Jamniku mój kochany trzymaj sie ;p - Nie pij tyle bo Ci wątroba wysiądzie @Damian. - Znalismy się jako tako ale jesteś bardzo fajną osobą @Kasia105 - Znamy się ponad 2 lata. Masz swoje odpały. Z wiekiem Ci to mam nadzieję minie @Zebra - Trzymaj się piękna :DDD - Trzymaj się! Wiesz gdzie mnie szukać . . . Chciałbym pozdrowić jeszcze wiele osób ale po prostu nie starczyłoby mi dnia na spisanie wszystkich wspomnień z Wami. Chciałbym po prostu pozdrowić caluśkie San Andreas Police Department. Zawsze będziecie dla mnie jak rodzina! Każdy z Was wie gdzie mnie szukać,a jeśli ktoś nie wie - wyślijcie na forum prywatną wiadomość,a na pewno podam Wam swoje fb Pozdrawiam wszystkich serdecznie,żegnam się z Wami i życzę miłej gry! S4!
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Szender

    Ku pamięci...

    Siema wiesz gdzie mnie szukac jakby co
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin