Skocz do zawartości

Szender

Gracz
  • Postów

    1 201
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Szender

  1. ja bym z tego zlomowisko zrobil jest juz jeden cygan wiec mysle,ze ten nie potrzebny wiec lock
  2. To zamykam i zostawiam RCON
  3. Szybkiego powrotu do zdrowia xD
  4. A więc: SyNTheTiC ProGilow EpiK1946 Czesiowy Krul* BylemTu105 GIBIPL PyzateKK105 BarteQ* RudyMarek BartekZRK sQu ELDOKSON Janusz_Barton SiwY. Maddie BAKOMA warzywek. JaneG Hyak ShowMe MrX ACTIVE Bartek. Michu1989 WaatsoN SP3NSER
  5. Powiem tak. Rob dalej bo robisz to baaardzo pieknie. Jak powiedzial PyzateKK na razie ich nie wgraja ale w przyszlosci kto wie? Tak wiec zostawiam na razie temat otwarty
  6. Szender

    Atc, parking Lv

    Zostawiam decyzje RCON
  7. Jak mowil xQ tam juz cos sie znajduje wiec nie da rady 1/4. Lock
  8. Szender

    [DM] Los Santos budynek

    Zostawiam decyzje RCON
  9. Szender

    Osiedle SF by CyRyL

    Niestety nawet RCON mowi,ze zle miejsce wiec sprobuj swoich sil w next projekciee
  10. No dobra ale to nie ten dzial. Zamykam i przenosze do archiwum :x
  11. Szender

    [INT]Prawo jazdy

    Super! Zostawiam decyzje RCON
  12. To jak dorabiasz mecha czy zostawic do decyzji tak jak jest?
  13. Jak ma byc tam strefa DM to by sie takie miejsca przydaly. Zostawie decyzje RCON
  14. Szender

    1/4 mili By Staff. :)

    Zostawiam decyzje RCON!
  15. Szender

    [TXDW]Spawn SF

    Prosty,ladny. Brakuje mi tego parkingu po obu stronach spawnu. Ale zostawie decyzje RCON. Moze cos nowego sie ppjawi
  16. Usun napis VIP. Nie potrzebny on. Mozesz tam zrobic koperte. Ale ogolnie podoba mi sie zostawie RCONom
  17. Fajne takie wyrozniajace sie. Zostawie do decyzji RCON
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin