Pyzatku moj drogi..Bardzo ciesze sie,ze Cie poznalem. Jestes bardzo wyksztalcona,mila,pozytywna i fajna osoba. Przyjemnie mi sie z Toba gralo ale jest cos za co chce Ci podziekowac szczegolnie. Za wszystkie rozmowy na mumble/fb. Takich ludzi jak Ty nie spotykam czesto. Bardzo dla mnie byly Twoje niektore checi niewiarygodne wobec mej osoby poniewaz nie zaslugiwalem na nie. Jestes osoba ktora w zyciu wiele osiagnie. Przyciagasz do siebie ludzi ale i umiesz nad nimi zapanowac. Mam nadzieje,ze ulozy Ci sie z dziewczyna. Nie bylem zawsze dobrym kumplem. Zawiodlem nie tylko Ciebie i reszte ale mimo to Ty sie nie odwrociles za co Ci jestem szczegolnie wdzieczny. Trzymaj sie,powodzenia w zyciu realnym i widzimy sie na fb! Poza tym zaczynam rozumiec,ze i ja musze sie od kompa oderwac. Ponad 1100h przegranych.. Trzeba wyjsc do ludzi.