Skocz do zawartości

Szender

Gracz
  • Postów

    1 201
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Szender

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Proszę autora tego obiektu o wysłanie go administratorowi RCON: XQward w wiadomości prywatnej na forum.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Dzisiaj zlapie ktoregos adm. RCON
  6. Wedlug mnie posagi i wg do zmiany. A i dorzucilbym ten parking co jest. Teraz byloby za malo miejsca Ale ogolnie mi sie podoba bardzo mocne 8/10
  7. Czekamy na wypowiedź rcon co do tego pomyslu
  8. Szender

    Pasy w SF

    Jak dla mnie idziesz w dobrym kierunku. Podoba mi się. Jak zrobisz to Rowno, prosto i w CAŁYM San Fierro zrobię wszystko by zostało to wgrane,a Tobie dam nagrodę. Na razie @lock
  9. Szender

    Odchodze :/

    Siemano Młody
  10. Mi się podoba. Poczekamy na wypowiedź RCON.
  11. Coś takiego już tutaj było. Nie wypaliło. Poza tym wielu ludzi mówi,że ściągasz z innego serwera,a to zakazane więc od razu @lock.
  12. Szender

    Mini urząd SF

    Obiekt spoko. Podoba mi się wykonanie. Ale co byś chciał robić z tym dalej?
  13. Bugi występujące w MTA uniemożliwiają tą frakcję. Poza tym na bramkach też nie przejedziesz. No i jest jeszcze SAPD które odkąd jest nowy parking policyjny i ceny zaczęło holownikow używać.
  14. Zbędne i brzydkie. Nikomu się nie podoba więc zamykam.
  15. Jak dla mnie bomba. Czekamy na wypowiedź RCON nadal ;p
  16. Fajne,fajne ;D A gdzie to sie dokładniej znajduje? I dokąd prowadzi ten most?
  17. W miarę Ale jest już jeden cygan. bliżej :v
  18. Nigdy o Tobie nie zapomnę Jak poprosiłaś - tak zrobię.
  19. Brak drogi dojazdowej + osiedle na wodzie.. Brzydkie i zbędne.
  20. Właśnie dzisiaj widzac ten syf pod sweeperami stwierdziłem, że brakuje mi tam parkingu. Ten jest całkiem całkiem. Polecam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin