Skocz do zawartości

Mateo_202

Gracz
  • Postów

    291
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Mateo_202

  1. Mateo_202

    X czy Y

    Infek Frakcja czy BezRobocie? xD
  2. Rafajelo to dobry chłopczyk więc dam mu 70% xD
  3. Jeżeli nie widziałeś przeprosin w treści wątku to Bardzo Przepraszam jeszcze raz. Obiecuję, że już tak nigdy nie zrobię i możemy się umówić tak, że jeżeli taka sytuacja się powtórzy to dostane bana permanentnego na mumble, forum i serwerze Wszystko BMA i na wszelki wypadek jakbym zmienił serial i chciał sobie przenieść moje auta i kasę z tego konta na jakieś inne to reset konta.
  4. Mateo_202

    X czy Y

    Auto Gta San Andreas czy Gta 5?
  5. Login z Mumble: Mateo_202 Nazwa kanału prywatnego: #Mafija Mateo Nazwa podkanałów: #CosaNostra i #Kanał Zarządu organizacji Coś od siebie: chciałbym prosić o zmianę hasła do kanału prywatnego, dodać podkanały i do nich hasła. Z góry dziękuję.
  6. Nick z mumble: Mateo_202 Powód zbanowania: CBK IP internetu, na który został nałożony ban: 31.178.59.113 (Chyba) Nick admina banującego: Limitless Coś od siebie: Adamus wszedł na mój prywatny kanał (hasło podał mu prawdopodobnie Gracz Krystex) i nie chciał wyjść i ja już trochę zdenerwowany powiedziałem kilka niepotrzebnych słów za które chciałbym bardzo przeprosić. Obiecuję,że jeżeli dostane ub to taka sytuacja się już nigdy nie powtórzy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin