Skocz do zawartości

Bregon.

Gracz
  • Postów

    889
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bregon.

  1. W momencie dokumentacji miejsca pojazdu nie przesiadywales w nim więc miał całkowite prawo do zabrania pojazdu. Tak na marginesie @HeGe polecam zapoznać się z ilością blokad do założenia z racji wynikającej że założyłes kilka. Zamykam.
  2. Wylicytowal ktoś coś ciekawego? :D

    1. FockeWulf

      FockeWulf

      Rancher Long za 462k

    2. .szybki

      .szybki

      Tobiasz mógł wylosować ta sportową glendale (nie wiem jak to się nazywa więc tak pisze XD) ale wylosował admirala, generalnie 2razy ktoś mógł wylosować hotringa

    3. Bregon.

      Bregon.

      Więc autka widzę spoko coś innego niż ciągle infek czy Turek xD

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Pojazd stał na poboczu więc został za zabrany zgodnie z tatyfikatorem zamykam.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. 31.08.2018 Pracownik @M@g!czny zostaje odwieszony. Pracownik @DejvideK* zostaje odwieszony.
  9. Jeszcze dodaj opcję do Sara I był by sztos
  10. To zacznijmy po 1 wezwania nie zwalniają Cię z olewania krd. Zostałeś zatrzymany do normalnej kontroli co wiąże się z zatrzymaniem oraz odbyciem całej procedury w momencie gdy nie została ona przeprowadzona nie masz prawa odjechac. Odjazd wiąże się z rozpoczęciem pościgu. I tak ps. Mogą zabrać Cię że służby w momencie kiedy popełniłeś wykroczenie. Decyzja o ukaranie twoim zostanie przedstawiona przez @BuleczkaA
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie było Cię w pojeździe więc miał prawo zabrać go to że biegałem po polu nikogo nie interesuje.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Więcej zarobków x2 na pewno poprawi to gospodarke ;D;D

    1. OlusekMarian

      OlusekMarian

      Lepiej byc biednym niz bogatym pamietaj

    2. PerQumaty.exe

      PerQumaty.exe

      Jestem tego pewien HAHHA

       

    3. Frixo

      Frixo

      SAPD wystawi tyle mandatów że ta kasa zniknie tak szybko jak została zarobiona

    4. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Lepiej popraw swoje myślenie.

    5. Bregon.

      Bregon.

      Myślenie akurat ma lepsze niż nie jedna osoba tutaj więc pozdrawiam serdecznie :angel:

  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Narazie ale nie powiem jest prawda w tym co napisałeś prócz modeli zdjęcia czy bankomatu nic ciekawego się nie dzieje.
  17. Takie rzeczy pisz w dziale sapd lub w ksf A nie u nas skoro pracownik wykonał swój obowiązek. Sama nazwa działu skarga na pracowników mówi za siebie.
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin