Skocz do zawartości

Bregon.

Gracz
  • Postów

    889
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bregon.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Panel nie posiada blokady spamu oraz godziny zgłoszenia więc jazda przez pół mapy by mieć puste zgłoszenie gdzie można w tym czasie wykonać bieżące jest nie na miejscu ale po wezwać jeszcze raz skoro tak potrzebowales pomocy lepiej pisać skargę Może kiedyś panel będzie bardziej rozbudowany I lepiej będzie to chodzić.
  4. A pierwszy raz sobie udział wezmę
  5. 22.08.2018 Akademia SA Road Assistance dobiegła końca, oto wyniki egzaminów: Z przyjemnością informujemy, iż Adept @xXkozakXx zdał egzamin z wynikiem 111/113 punktów - próg minimalny 96 punktów. Jednocześnie zostaje on awansowany na rangę Pracownik. Z przyjemnością informujemy, iż Adept @hoZa zdał egzamin z wynikiem 106/113 punktów - próg minimalny 96 punktów. Jednocześnie zostaje on awansowany na rangę Pracownik. Z przyjemnością informujemy, iż Adept @Matheusz2002 zdał egzamin z wynikiem 105/113 punktów - próg minimalny 96 punktów. Jednocześnie zostaje on awansowany na rangę Pracownik. Z przyjemnością informujemy, iż Adept @Poverex^^ zdał egzamin z wynikiem 110/113 punktów - próg minimalny 96 punktów. Jednocześnie zostaje on awansowany na rangę Pracownik. Z przyjemnością informujemy, iż Adept @Black_Devil zdał egzamin z wynikiem 111/113 punktów - próg minimalny 96 punktów. Jednocześnie zostaje on awansowany na rangę Pracownik. Z przyjemnością informujemy, iż Adept @Mahas zdał egzamin z wynikiem 107/113 punktów - próg minimalny 96 punktów. Jednocześnie zostaje on awansowany na rangę Pracownik. Z przyjemnością informujemy, iż Adept @ciacho191 zdał egzamin z wynikiem 98/113 punktów - próg minimalny 96 punktów. Jednocześnie zostaje on awansowany na rangę Pracownik. Z przyjemnością informujemy, iż Adept @MissAnia zdała egzamin z wynikiem 101/113 punktów - próg minimalny 96 punktów. Jednocześnie zostaje ona awansowany na rangę Pracownik. Z przyjemnością informujemy, iż Adept @BlackSkorpio69 zdał egzamin z wynikiem 106/113 punktów - próg minimalny 96 punktów. Jednocześnie zostaje on awansowany na rangę Pracownik. Z przyjemnością informujemy, iż Adept @Patryk4719 zdał egzamin z wynikiem 97/113 punktów - próg minimalny 96 punktów. Jednocześnie zostaje on awansowany na rangę Pracownik. Z przyjemnością informujemy, iż Adept @OlusekMarian zdał egzamin z wynikiem 101/113 punktów - próg minimalny 96 punktów. Jednocześnie zostaje on awansowany na rangę Pracownik.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Z tego co widać na ss jeździłeś rozwalonym pojazdem na giełdzie co wiąże się z łamaniem regulaminu. Sam przyznałeś się do jazdy v maxem co stanowi zagrożenie dla każdego użytkownika giełdy poprzez taran który nawet nie koniecznie musi być widoczny dla Ciebie lecz MTA jest dosyć już stara platforma gdzie przykładowo taranujesz kogoś gdzie u siebie na ekranie nawet tego nie widzisz. Pracownik poprosił Cię normalnie po ludzku byś wyjechał a założenie blokady postawiło Cię przed faktem dokonanym. @hoZa następnym razem nie reaguj tak impulsywnie rozumiem chciałeś pomóc lecz od tego jest administracja by wymierzyć sprawiedliwość mam nadzieje ze taka sytuacja nie powtórzy się nie oszukujmy się zakładając blokadę pojazd zatarasował cały przejazd co wiążę się z utrudnieniem przejazdu. Nadaje ostrzeżenie pierwsze i ostatnie.
  8. 21.08.2018 Doświadczony Budowlany @BarteG odchodzi z frakcji na własne życzenie.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Ciesz się że nie dostałeś dodatkowej kary za taki poziom kultury. Za zabezpieczenie daje upomnienie mam nadzieję że więcej takiego bubla nie zobaczę. Pojazd stał bez właściciela więc został zabrany nikt nie będzie szukac I się domyślać czyje to.
  12. Może niech od razu Ci wszystkie upy wstawi jako rekompensatę. Więcej nie muszę dodawać na ss wszystko widać ładnie
  13. Pojazd porzucony więcej nie trzeba pisać a czemu taka kwota naucz się odzywać do frakcji normalnie oraz nie prowokuj to nie będziesz tracić na tym.
  14. Jest to jego obowiązek następnym razem polecam użyć spoilera oraz sprawdzić jak wygląda gotowy tekst tak na przyszłość. Odrzucam, zamykam.
  15. Bregon.

    Pochwała na egzo_11

    To samo co u pingwina. Miło widzieć taka sytuacje gdzie pracownik potrafi użyć trochę wyobrazi dzięki której miło się patrzy na takie nadprogramowe RP. Akceptuje oraz zamykam.
  16. Miło widzieć taka sytuacje gdzie pracownik potrafi użyć trochę wyobrazi dzięki której miło się patrzy na takie nadprogramowe RP. Akceptuje oraz zamykam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin