Skocz do zawartości

Bregon.

Gracz
  • Postów

    889
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bregon.

  1. Model: hotknife ID:--- Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu:ponad 8k jak pamiętam Dodatki: ft prócz atrapy ponieważ się nie da.Cena: 700k do nego. Coś do siebie: fajna bryczką można polatsc z hydra troszkę SS’y:stoi na giełdzie lv
  2. 19.08.2018 Starszy Pracownik @KACPERSKIII odchodzi z frakcji na własne życzenie. Budowlany @JakubTv powraca z urlopu.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Na obecną chwilę nie mam podstaw by widzieć winę w moich pracownikach skoro nawet pojazd znajduje się w innym miejscu nawet. Kolejna sprawa więcej pokory do innej frakcji skoro ktoś od was wzywa frakcje poczekajcie aż wezwanie zakończy się wtedy będzie lepiej wiadomo do kogo jest dyspozycją do kogo nie oraz pilnujcie swoich pojazdów bo nikt nie będzie szukac historii porzuconego pojazdu z blokadą gdzie jak wiadomo jest zakaz tego Ps. Pisane z tel nie bijcie xD
  6. Dobrze że sprawa się rozwiązała @BlackSkorpio69 pilnuj tych ssow bo nie oszukujmy się tracisz tylko na tym mam nadzieję że ostatni raz tak będzie nadaje ostrzeżenie pierwsze I ostatnie.
  7. @pietreknolif nadal nie wiem czemu nagle znalazłeś się na opuszczonym.
  8. Po 1 tak jak pisałem proszę o wypowiedz 2 osób nie Ciebie ponieważ już sobie off-topic robisz. Po 2 w twoich logach widać ze dyspozycja poszła dla Nexana nie dla was uwierz ze gdy jest dużo pracy na głowie idzie się pogubić tym bardziej ze wezwanie był on nexana oraz Ciebie nagle cover piszę. Po 3 często wzywacie do porzuconych pojazdów więc masz chyba słabe info co do kolegów oraz frakcji. Po 4 Skoro zabezpieczasz pojazd po pościgu twoim obowiązkiem jest przypilnowanie go nikt nie będzie się domyślał lub pisał czy to ten pojazd skoro jest duży natłok pracy. Więc piszę to ponownie proszę o wypowiedz @egzo_11 oraz @pietreknolif
  9. I teraz od razu widać przyszły 2 zgłoszenia na raz więc dyspozycja poszła do 1 drugiego już nie. To ze cover był z Tobą wiedziałeś tylko ty my takich mocy nie mamy by to wiedzieć czy widzieć. Nie rozumiem tylko 2 rzeczy skoro byłeś z nim czemu nikt nie został przy pojeździe to jedna rzecz a 2 skoro nie było dyspozycji czemu @pietreknolif naglę znalazłeś się tam. Więc podsumowując to ze chłopacy mieli dużo na głowię widać od razu wy nie ułatwialiście im tego wzywając praktycznie w tym samym czasie. Pozostawiliście pojazd bez osoby pilnującej więc nie ma czego się dziwić sam miałem nie raz podobną sytuacje naglę wielkie zdziwienie czemu pojazd poszedł za porzucony. Skoro uważacie ze " nikt od was nie raczył za przeproszeniem ruszyć 4 liter " to sobie zorganizujcie jednostkę który zawsze będzie na wasze zawołanie i zdaj mi relacje czy się udało. Teraz poproszę tylko o wyjaśnienia @egzo_11 oraz @pietreknolif co tam się wydarzyło ze nagłe ta jednostka dziwnym trafem się nalazła obok lecz jak widać twój ss jest w innym miejscu co też jest interesujące. ps. @Frixo Ty nie jesteś od tego by upoważniać kto może się wypowiedzieć.
  10. @egzo_11 ?? @Frixo można prosić o większą ilość logów bo z tego co zaobserwowałem na ss również inne osoby potrzebowały dyspozycji.
  11. @Frixo skoro twierdzisz ze dyspozycja była tak jak wspomniałem z mila chęcią dowody zobaczę bo jak na razie to wy porzuciliście pojazd.
  12. @Frixo wyjaśnij oraz poprzyj odpowiednia argumentacja jak i dowodami skoro zarzucasz takie przewinienia pracownikowi bo jak na razie widnieje tylko jego nick. Może dowiemy się czegoś więcej skoro oskarżony nic nie wie
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. No to @BlackSkorpio69 zwróć kwotę dla @mareczeq* oraz dostajesz upomnienie za kolejne braki ssow będą wyciągane konsekwencje. Jak wszystko zostaje wyrównane dajcie znać w tym temacie.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. 16.08.2018 Młodszy Inspektor @Mr_Magulon zostaje zawieszony na okres 2 dni. Operator Naczelny @Xayah zostaje zawieszony na okres 2 dni oraz zdegradowany do rangi Starszy Operator. Specjalista @|Komornik| zostaje zawieszony na okres 2 dni. Młodszy Specjalista @Rysiu193 zostaje zawieszony na okres 2 dni. Doświadczony Budowlany @BarteG zostaje zawieszony na okres 2 dni. Starszy Pracownik @Mr_Marian zostaje zawieszony na okres 2 dni. Starszy Pracownik @KACPERSKIII zostaje zawieszony na okres 2 dni. Pracownik @Mlody_Azek zostaje zawieszony na okres 2 dni. Pracownik @KoReK216 zostaje zawieszony na okres 2 dni. Pracownik @Math* zostaje zawieszony na okres 2 dni. Pracownik @Nuxer zostaje zawieszony na okres 2 dni. @Leaner999 zostaje wpisany na czarna listę frakcji.
  22. 15.08.2018 Pracownik @Bartaz007 odchodzi z frakcji na własne życzenie powrót tylko przez rekrutacje. Pracownik @Virus69 przechodzi w stan urlopu, życzymy miłego wypoczynku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin