Skocz do zawartości

Bregon.

Gracz
  • Postów

    889
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bregon.

  1. Nie ten dział masz niżej dział o nazwie nieruchomości
  2. Model: Sultan ID:około --- Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 14k+ Dodatki: FT Prócz baku i up2Cena: 580k do nego Coś od siebie: SS’y: https://imgur.com/a/fUBfc Model: Elegy ID:około --- Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 2k+ Dodatki: FT jedynie LPG 50lCena: 680k do nego Coś od siebie: Dobry Driftowoz SS’y:
  3. Do zamknięcia nieruchomość sprzedana.
  4. Jeżeli do końca dnia nikt nie przebije powyższej oferty domek zostanie sprzedany.
  5. Nazwa nieruchomości: Domek Lokalizacja: Nowe osiedle doherty Cena: licka od 5k KT: 15k Coś od siebie: Cena za dobe 250pln
  6. Bregon.

    [S] Cheetaha 2.2

    Badz potem na mm to sie dogadamy jakos
  7. Bregon.

    [S] Cheetaha 2.2

    Moja ofke znasz nadal aktualna jakoś się dogadamy myślę jak nie będziesz uparty
  8. Wygląda spoko lecz moim skromnym zdaniem trochę mało pasuje w klimat ogólny mta nie jestem fanem modelowania. Lecz patrząc ogólnie na pracę to propsik
  9. Nie wiem co z tym smisznego ze ktos listwe dostal xD
  10. Model: Sultan ID:około --- Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 14k+ Dodatki: Wszystko prócz powiększonego baku i up2Cena: 580k do nego Coś od siebie: Wymienie z dopłata z mojej strony za banshee/cheetach 2.2 FT SS’y: https://imgur.com/a/fUBfc
  11. @MrThePat Za czitacha sultan 2.2 ft bez up2 i baku + doplata jeżeli jesteś zaineresowany pisz pm ile by Cie interesowało @Gustawo_montana Bo jest ale tylko w 1 wariancie
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Model: Sultan ID:około --- Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 14k+ Dodatki: Wszystko prócz powiększonego baku i up2Cena: 580k do nego Coś od siebie:-- SS’y: https://imgur.com/a/fUBfc
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Tak pasuj3 za chwile będę w sf na spawnie się spotkamy
  21. Też mam premierka wagona lecz z up3 cena trochę większa Ale mogę zdemontować
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin