Skocz do zawartości

Bregon.

Gracz
  • Postów

    889
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bregon.

  1. Bregon.

    Sell Virgo

    70k pierwsz xD
  2. Bregon.

    Kupie coś do 1.5kk

    Spoko loko najwidoczniej juz to zrobiles Lecimy dalej :))
  3. wie ktos jak rozwiazac problem z powiadomieniami nie wyswietalaja mi sie :D

    1. ?XD?XD?XD?

      ?XD?XD?XD?

      Zobacz w ustawieniach powiadomień na forum.

    2. Bregon.

      Bregon.

      Wszystko jest jak było lecz nie ładują się one lub wywala error ;D

  4. Bregon.

    Kupie coś do 1.5kk

    430k i moge zabrac za tyle juz nie raz kupilem ft
  5. Model: - Pojemność silnika: Obojętnie Przebieg pojazdu: Obojętnie Cena: ~ 1.5kk Dodatki: Obojętnie Coś od siebie: Serio jakies normalne oferty a nie szroty ;/
  6. Bregon.

    Kupie Infernusa.

    Model: Infernus Pojemność silnika: - Przebieg pojazdu:- Cena: 1.5kk ( raty wchodza w gre) Dodatki:- Coś od siebie: Kupie infernusa najlepiej z jak najmniejszym tune ( fun z robienia )
  7. do zamkniecia sprzedane
  8. Zapraszam do konca dzisiejszej licytacji :D

     

  9. Zakończenie licytacji dziś o 22 jeżeli nikt nie przebije ostatniej oferty pojazd zostaje u mnie pozdrawiam
  10. No nie dużo brakuje
  11. Po 1 nie jest to dział propozycji tylko jak sama nazwa wskazuje "projekty graczy".
  12. Model: Turismo ID: 25206 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: nie całe 500 Dodatki: Felgi Malowane,, Licznik podswietlany na cynamonowo,ogranicznik,rejka up1/3, atrapa nitro ( 2 buteleczki)Licytacja: 1.2kk MP 50k ( koniec licytacji jutro w godzinach wieczornym. Jezeli cena mnie nie zadowoli pojazd zostaje u mnie) Coś od siebie: Urodziwe auto z dobrym przyspieszeniem jak i prezentujacym niepowtarzalny prestiż. SS’y:
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Czy tylko ja mam taki widok nowego cluba z daleka ? :D https://imgur.com/a/rDe8S

    1. Ra1n.

      Ra1n.

      u mnie tak  wygląda połowa aut    jak sa bardz bardzo daleko 

       

    2. XQward
    3. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      przy następnym restarcie poprawione już będzie

       

  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Wystarczy mogę iść spać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin