Skocz do zawartości

Norberto

Gracz
  • Postów

    227
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Norberto

  1. No co się z tobą dzieje? Skąd to zwątpienie?

  2. No co się z tobą dzieje? Skąd to zwątpienie.

  3. Słyszałem, że koczujesz w lasach orleanu...

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Login: Norberto Nick: Norberto Ranga podczas odejścia: Archanioł Data odejścia: 10.11.2024 Czy spełniasz powyższe wymagania?: Tak Dowód na pobyt w organizacji: Poniżej Czy oświadczasz, iż zapoznałeś się z zasadami i we wniosku napisałeś tylko prawdę?: Tak Decyzją zarządu zostajesz przywrócony na rangę Diabełek . W celu dodania do organizacji zgłoś się do kogoś z zarządu.
  7. Za robote sie weź

    1. Greem

      Greem

      Ej a pomalujesz mi infernusa?

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. O tym, że popełniłem błąd już obaj wiemy. Nie mam nic więcej do dodania, Czekam na decyzję osoby rozpatrującą skargę.
  10. Nie ustalam ich i kompletnie nie wnikam w to co macie napisane w waszym wewnętrznym regulaminie. To o co konkretnie chodzi? Bo skoro nie chodzi o oddanie pieniędzy to nie rozumiem celu skargi, już pomijam fakt, że kontaktowałeś się ze mną poprzez discord informując mnie o skardze.
  11. Siemka, Dostałem zgłoszenie, od gracza covidek_, że kilka aut stoi na bazie które nie należą do organizacji. No i spoglądając na suszarkę faktycznie żadne z zabranych przeze mnie aut nie jest przepisane do tej organizacji, nie były one również w żaden uporządkowany sposób ustawione na terenie bazy lecz nie jest to argument tylko informacja dodatkowa. Rozumiem, że nie każdy gracz ma chęć przepisywania swojego pojazdu na organizację. Faktycznie po przeanalizowaniu sytuacji jest w stanie się przyznać do złego powodu odholowania pojazdu ponieważ nie było to na wniosek właściciela posesji a członka organizacji. Nie mam nic więcej do dodania, jeżeli zarząd przychyli się do skargi jestem skłonny zwrócić każdemu komu odholowałem pojazdu pieniądze za wyciągnięcie z PP. Poniżej screen z suszarki. #edit poprawiłem link bo nie działał https://imgur.com/a/44pSgyk
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Login: Norberto Ranga: Archanioł Powód odejścia: Prawdopodobna zmiana organizacji. Coś od siebie: Może do kiedyś. Narka! Dziękujemy, do zobaczenia.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Ale z ciebie gangster

    1. Pawi.

      Pawi.

      Chyba Tak najgroźniejszy 

  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. gz awansu, kiedy mnie przewieziesz taxą?

    1. Pawi.

      Pawi.

      Oczywiście jak wezwiesz Taksę 

  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin